Wpis z mikrobloga

Wojsko:

- uczy żołnierzy strzelania dynamicznego
- taktyki walki w mieście
- taktyki walki na terenie otwartym
- nawiązywania kontaktu z przeciwnikiem
- zrywania kontaktu z przeciwnikiem
- organizowania zasadzek

Wykopki:
"-Hurr durr, wystarczy wprowadzić pobór i w ciągu kilku godzin nauczyć poborowych strzelania do tarczy i już się nadają do wysłania ich na front!JA BYŁEM KIEDYŚ NA STRZELNICY TO WIEM!!!" XD

Wykopki od czasu wybuchu wojny na Ukrainie mają się chyba za jakichś komandosów, którzy z miejsca mogliby iść rozbijać ruskie dywizje pancerne i to samymi karabinkami XD

Tymczasem sama unitarka, czyli PODSTAWOWE szkolenie żołnierza zawodowego na WAT czy AWL trwa 6 tygodni, bo tyle zajmuje nauczenie niedoświadczonego chłopaka przemieszczania się jak żołnierz, PODSTAWOWEJ obsługi broni, okopywania się, czytania mapy, poprawnego zakładania oporządzenia ochronnego i musztry.

Dopiero po takich 6 tygodniach człowiek ma jako takie szanse przetrwania w realnej walce, bo będzie chociaż wiedział co oficer do niego wrzeszczy pod ostrzałem, a Wykopowe Siły Bardzo Specjalne myślą, że na wojnie to wystarczy do tarczy umieć strzelać XD

Zanim ktoś wyjedzie z WOT na Ukrainie, to warto pamiętać, że tam cały czas był zachowany pobór i większość ichnich WOTowców przez niego przeszła.

#rakcontent #heheszki #wojsko #wojna #ukraina #rosja
Pobierz s.....i - Wojsko: 

- uczy żołnierzy strzelania dynamicznego
- taktyki walki w mie...
źródło: comment_1655190218o9hrYjNqR7WcOxOgAOMBcx.jpg
  • 25