Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki może ktoś z was zmagał się kiedykolwiek z takim dziwnym problemem i będzie mi w stanie pomóc.
Otóż mój brat lvl 27 w końcu postanowił się wyprowadzić z domu. Typowy nolife, odkąd skończył studia i zaczął pracę zdalną bywały takie momenty, że nie widywałem się z nim przez kilkanaście dni, mimo, że cały czas był w domu XD Ale nie o tym. Jako, że jedyne co robił w wolnym czasie to grał, w pokoju był wieczny syf. Jak się otwierało drzwi to wydobywał się smród okropnego zaduchu, potu, i Bóg wie czego jeszcze. Pudełka po pizzy, puszki, papierki itd.. Dom jest z 2011 roku więc powiedzmy, że dość nowy. Jako, że miał super wielki pokój po jego wyprowadzce przeniosłem się tam. #!$%@?śmy z ojcem dosłownie wszystko, łóżko, daliśmy nowe meble, zerwaliśmy panele i zrobiliśmy generalny remont. W rogu pokoju tak jakby za łóżkiem był grzyb więc fachowiec suszył ściany i odgrzybiał. Wydawało się, że jest wszystko ok. I sumie jest ok, bo grzyba nie ma pokój wyremontowany, ale kiedy drzwi do pokoju są zamknięte + zamknięte okna dalej utrzymuje się ten smród co przed remontem. Tak jakby nic nie dało odgrzybianie i suszenie. Wezwaliśmy gościa który ozonował pokój i miało to przynieść rezultat, ale nici z tego. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem kiedykolwiek?
#remont #budownictwo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a77d36447aecb9af4eeb25
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5