Wpis z mikrobloga

Screeny z xstation i screeny z painta.
Nie wiem jak u Was, ale ja w xstation na poziomie otwarcia pozycji mam linię przerywaną tak jak na załączonym obrazku. Zawsze lekko oddzieloną od strzałki po prawej i ta przerywana jest taka bardziej z kropeczek niż z kresek, a mickpl ma taką jak w czerwonym kole. Jego screen jest prawdziwy i w innych wersjach ta przerywana może tak wyglądać, czy może to fejk jak wiele jego wrzutek? Jeśli inne wersje xstation mają takie przerywane linie przy otwartej pozycji jak u mickapl, to z góry go przepraszam.
#gielda
Pobierz DJ007 - Screeny z xstation i screeny z painta.
Nie wiem jak u Was, ale ja w xstation...
źródło: comment_1655140512CObC8RPrHjCneHWFajqaoS.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DJ007: może to kwestia rozdzielczości. Może fejk. Pisałem nie raz żeby robił wrzuty kiedy coś szortuje, bo inaczej jest farmazon jak spora część szortujących tutaj. Raz nie odpisze, raz wrzuci że , zamknął pozycję ze stratą. Raz wrzuci taką pikseloze jak dzisiaj.
@gonzo91: Na piskelozę nie zwróciłem uwagi, ale późniejsza wrzutka z zyskiem w żaden sposób nie pasowała do handlu z dźwignią 1:2
Jeśli nawet pomylil dźwignię tak jak myli opór/wsparcie i jego powinna wynosić 2:1, to też rozkład zysków/strat byłby inny.