Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: nie mogą. Muszą się zabezpieczyć w regulaminie (a niczego takiego tam nie widzę), albo wykorzystując odpowiednie rozwiązania techniczne (np. weryfikację stanów magazynowych na etapie zakupu).

Naucz ich rozumu OPie, niech Ci chociaż rabat dadzą na kolejne zakupy. Zamówienie było opłacone, zawarta została umowa kupna, brak towaru to tylko i wyłącznie ich problem w tym momencie.
@AlbertoMohitas: @ItsyBitsyPajonk: @WielkiNos: @pawfie68: Ja #!$%@?, słuchajcie jeszcze jaki kod dostałem XDD "Kod 10 % jest ważny do 14.07.2022 roku i obowiązuje na wszystkie kategorie z wyjątkiem perfum, elektroniki dla dzieci, gier multimedialnych, konsol, sportu i rekreacji, małego agd, fitness oraz marki pampers. Daje możliwość rabatu zamówienia do 5000 zł. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i innymi kuponami. Rabat jest jednorazowego użytku."
@AlbertoMohitas: nie doradzam nieznajomym żadnych, mocniejszych działań bo nie wiem jaki dana osoba ma charakter i wiedzę. Ze mną by tak łatwo nie poszło, bo jestem z branży e-commerce i skala takiego Smyka to dla mnie pikuś. Na tym zakończmy historię z mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ItsyBitsyPajonk: Ja się nie znam aż tak mocno, żeby walić tam argumentami jak z działa, ale dla mnie teraz Smyk podwójnie spalił gumę i już wiem że będę omijał xd Swoją drogą to przypomniałem sobię, że jak kiedyś tam kupowałem klocki Lego to jeszcze przyszły w rozyebanym pudełku. Taki klimat Smyka xdd
@CleMenS w du** niech sobie wsadzą. Weź powiedz, że to jakiś żart, że te perfumy to był prezent dla kogoś i przez nich teraz wszystko przepadło, bo czekałeś na zamówienie i straciłeś czas lub coś innego podramatyzuj. Ja tak kiedyś pojechałam ludziom ze sklepu w Stanach i mi przysłali zszywacz za darmo wart 50 dolarów. A też na początku dla uspokojenia mi zaoferowali zniżkę 10%. Dostałam kartę do Amazon de, poszłam na