Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ponad 4h taśm zoomowskich.
Podsumujmy. Tomasz Andel uważa, że Farmazoniarz Rafał Zaorski:
- zebrał od ludzi pieniądze na BSB a następnie grał nimi na giełdzie (ponad 10 milionów zł),
- token BSB jest bezużyteczny i nosi znamiona scamu a elitarne forum nie różni się niczym od wykopu,
- rozbija społeczności jakie tworzy zostawiając przy sobie tylko miernych i wiernych klakierów którzy będą go bronić bezrefleksyjnie w każdej sytuacji,
- razem z Jakubem Mościckiem roztrwonili razem 1,4 miliona z dotacji na podróże do Japonii i Dubaju
- ma wypływ na to co dzieje się w TJS przez Mościckiego mimo że oficjalnie się stamtąd wycofał
- jest negatywną postacią na rynku traderskim,
- jest hazardzistą i promuje hazard,
- pokazuje wiele rzeczy tak, by odbiorca nie zorientował się o co w ogóle chodzi,
- uprawia cały czas marketing chociaż twierdzi że tego nie robi,
- nie jest transparentny i ukrywa niewygodne zagrania i fakty,
- opowiada o rzeczach które nigdy nie miały miejsca,
- nie zbankrutował na ropie,
Coś pominąłem?
#kryptowaluty #gielda #zaorski #bigshortbets #afera #farmazonzaorski
zielonyludzik2 - Obejrzałem ponad 4h taśm zoomowskich.
Podsumujmy. Tomasz Andel uważ...
  • 12
@zielony_ludzik_2: Jak byś rozpisał postacie trzecioplanowe to już w ogóle byłby miód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? jeden, drugi jak walnął definicję hazardu to chyba tylko wiedział sam o co mu chodzi, a najprawdopodobniej nie wiedział, no ale pracował w STSach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze paru którzy #!$%@? od rzeczy, parę sensownych osób ale ciężko było się połapać który to który, aż
@Niemamwiedzy: https://mapadotacji.gov.pl/projekty/791437/
druga jest na spółkę Mościckiego, prawdopodobnie z tego samego źródła, ale tu już strzelam, trzeba by to sprawdzić
jest jeszcze kwestia obrotów i sprawozdań KryptoJam których do końca nie skumałem, tu masz źródło - https://youtu.be/gasrrgBxONA?t=8710 świetne jest wypieranie się farmazoniarza "coooo!?" "co ty gadasz" a sekundę później jest wyjaśnianie
@zielony_ludzik_2 a wiesz może na jakich projektach rafau zbierał hajs inwestorów?

Te short bets to rozumiem że jest robione na modłe Rahima Blaka czyli znaki legitymacyjne z KC i osobiste tokeny, żeby uniknąć podpadania pod ofertę publiczną?

A inne projekty, ten sam model?
@Niemamwiedzy: cytując Twój inny wpis:

Spółka nie złożyła sprawozdania finansowego od 2019 co samo w sobie jest przestępstwem skarbowym

Teraz już jasne dlaczego Tomasz naciskał na to żeby Zaorski powiedział ile tam zarobił na arbitrażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przegryw_przegryw: ale na ropie serio się przejechał, prowadząc w tym czasie live jak je zakładał i trzymał longi w połowie krachu w marcu 2020 które zostawił na weekend, ropa spadła poniżej 0 na kontraktach, nie był to jakiś czarny łabędź raczej każdy producent chciał się pozbyć ropy, bo wydobycie ropy trwało, a nie było tego gdzie już składować i rynek deflacyjny + lock-down. Więc zagranie Zaorskiego było mega głupie i ewidetnie