Wpis z mikrobloga

I ludzie dalej będą gadać, że wystarczy iść na kurs #pua żeby zacząć ruchać. Zobaczcie jaki #cope mu tam serwują w odpowiedzi.

W ogóle ten cały wątek to jakiś bait, 13 cm penis? Przecież nie ma takich małych, najmniejszy penis u dorosłego faceta tzw mikrus ma 18-22cm, nie ma mniejszych. 13 cm penis to na pewno nie khutas, może go jakiś szerszeń użądlił czy coś

Eh, chciałem odpocząć od #blackpill wiec odpalam sobie wpisy ze świata it i dostaje olbrzymią dawkę #blackpill ze strony kobiety i to jeszcze całkiem sensownie gada po #blackpill owemu - kobieta wyjaśnia zaślepionych #bluepill, its over co się dzieje z tym światem

"Nie liczy się długość różdzki, liczy się moc czarodzieja"

Większej bzdury nie słyszałem. Różdzka 30cm jest w stanie spełnić życzenie każdej kobiety, a różdzka mikrus 18-22cm wzbudzi politowanie. W ogóle moc czarodzieja czyli co, ma skończyć jako 30 letni prawik? Co za bzdury tam ludzie piszą!

P.....c - I ludzie dalej będą gadać, że wystarczy iść na kurs #PUA żeby zacząć ruchać...

źródło: comment_1655121354z0j6uM1x8bkDAuZHl06kMX.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@TM6XUlgvbz5kxzqnzYZF: o i mamy pierwszego posiadacza mikrusa 18cm.

Powiedz mi jakie uczucie posiadać aż tak małego khutasa, że musisz szczać na siedząco? Taki mikrus 18cm nie jest w stanie wytworzyć odpowiedniego ciśnienia, żeby mocz doleciał w ogole do muszli
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc całe to pua jeszcze da się jakoś obronić kiedy narracja jest taka - musisz podbijać do kobiet na żywo, ale na tinderze bez dobrej mordy żaden kurs nie pomoże. Ktoś się czuje i wygląda dobrze w koszuli czy garniturze albo nie, mordy się nie zmieni.
  • Odpowiedz