Wpis z mikrobloga

Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem zegarka Squale Matic 60 atmos. Zegareczek sporawy bo 44mm i 50mm lug to lug ale o panie, jaki on piękny! (zdjęcie nie oddaje jego uroku). Wypukłe szafirowe szkło z antyrefleksem z fantastyczną widocznością pod każdym kątem (prawie jakby tego szkła nie było), do tego ciekawa luneta i koperta oparta na tradycyjnym wzorze. Śmiało mogę polecić tę firmę!

#zegarki
Pobierz
źródło: comment_1655111355SnAXFxm8HZFbuzFdpDV2V3.jpg
  • 21
@easysocial ten post to nie chwalenie się co ile kosztowało a pokazanie ciekawego (moim zdaniem) zegarka. W dodatku chyba widziałem tylko jednego Mirka, który miał tutaj zegarek od Squale i też go sobie chwalił, więc odemnie też leci rekomendacja.
@runieeee: takie gadanie, można sobie wyrobić nawyki, aby nie kupować zbędnych rzeczy. No, ale masz rację. Takie życie jest.

Co do zegarka to tak, super jest i gratulacje.
Sam osobiście naprawiałem mechaniczne mechanizmy zegarów, zegrków, budzików. Naprawialiśmy, odnawialiśmy też droższe zegarki, np. od firmy Omega, ale osobiście nie naprawiałem tych droższych bo jednak jak straci się część to ciężko, albo jak się zepsuje.
@runieeee: ja mam chudziutkie nadgarstki tak samo, i jakoś nie mogę się przemoc do noszenia zegarków, mimo ze bardzo bym chciał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam wrażenie ze jeszcze bardziej podkreślają te cechę
@easysocial Człowieku skąd w tobie tyle jadu? Chłop się cieszy, bo sobie kupił coś ładnego. Ty go mierzysz własną miarką i zakładasz, że to zbędny wydatek i wrzucasz mu od prostaków. Podpowiem ci, że jeśli masz zabezpieczone wszystkie podstawowe potrzeby to możesz sobie pozwolić wydać pieniądze na coś dla przyjemności. Czego wszystkim życzę.