Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski czy macie jakieś plany/cele w życiu, że np. w wieku 27 lat powinnyście mieć już własny dom i dzieci itp.? Rozmawiałem z pewną dziewczyną i właśnie w ten sposób określiła swój życiowy cel. Nieco mnie to wzdrygło, bo ta w wieku 24 lat pracuje na kasie na umowie zleceniu za jakąś minimalną stawkę. Więc to dość mocne wymaganie. A może się mylę?

#logikarozowychpaskow #zwiazki #mirabelkopomusz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a66b0a37e109a3a549ed47
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#rozowepaski czy macie jakieś plany...

źródło: comment_1655073644J8U5iVhhsBadwqFdoc6xbR.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: Ale czemu tak hejtujecie. Własne mieszkanie to był mój cel od uzyskania dowodu i pójścia do pierwszej pracy.
Mój niebieski tez; chciał partnerkę nie tylko w życiu ale i w pracy.
Do tego stopnia ze nie kupowaliśmy markowych ciuchów (w sumie nadal nie kupujemy) tylko zapieprzalismy na mieszkanie. To było jak obsesja.
  • Odpowiedz
LubieżnyMarzyciel: @Ana77: to gdzie mozna znalezc kobiety, dla ktorych status finansowy faceta ma duze znaczenie? Zarabiam jak na Polske bardzo dobrze (kontrakty zagraniczne), a i tak nie mam zadnego powodzenia przez przecietna gebe i aspergera. Nawet kasjerki mnie olewaja po max 2 randkach
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
CynicznyObywatel: @Slaw12: podstawowy blad to to, ze bierzesz pod uwage dane z PIT, wszyscy programisci powyzej pewnego poziomu siedza na b2b a tego w tych statystykach nie masz to raz. A dwa to takie zarobki 40k to od 2 lat to juz nie jest nic niespotykanego --> praca zdalna dla klientów z UE/USA. Sam rok temu wskoczyłem na 40k do łapy dzieki złapaniu pracy zdalnej dla klienta z Belgii, podobnie
  • Odpowiedz
osoby w gownianych robotach nie oznacza ze sa idiotami bez rozumu


@sdasdasd: Nie oznacza, to prawda. Ale statystycznie więcej oczytanych i inteligentnych osób znajdziesz w zawodach wymagających więcej nakładu pracy i dłuższej edukacji. Oczywiście, są różne sytuacje życiowe (możliwe że ktoś musiał iść do roboty w wieku 18 lat bo go z domu wyrzucili starzy) jednak myślę, że więcej ogarniętych osób znajdziesz w wyżej wykwalifikowanych zawodach, niż na budowie albo za
  • Odpowiedz
sam bylem swiadkiem jak piekna pani za kasa w barze okolo 20 letnia miala ciagle chetnych na randke, kazdy mial w dupie jej zarobki w wywokosci 1200 zl


@sdasdasd: Kurde, a tak właściwie to mam inny, równie dobry dowód anegdotyczny. Mam koleżankę, w tym roku zdała egzamin radcowski. Wygląda bardzo przeciętnie, za to jest turbo ambitna, pracowita, zarabia b. dobre pieniądze (może nie tak dobre jak @slaw12 ale bardzo dobre (
  • Odpowiedz
SześcioramiennaRozowypasek: @Celinka95: o kurde, ale odklejka ziomus. Tak place PIT na ryczałcie i ksiegowa wcale mnie nie oszukuje. Po prostu wzialem pod uwage statystyczny rozklad płac uzywany do wyliczania sredniej pracy, a nie placacych PIT, mój błąd, a ty juz zaliczyles incydent kałowy z bolu dupy, ze sam jestes biedakiem XD
Jeszcze te twoje wyobrażenia o stylu życia bogatych ludzi, a prawda taka, że jestes kolejnym wykopkiem na utrzymaniu starej,
  • Odpowiedz
@Slaw12: W sumie to wierzę, bo mimo wszystko byłoby zbyt absurdalne, żeby najpierw pisać o zarabianiu 40k, potem usuwaniu tych komentarzy, dodawaniu bardzo podobnych postów przez anonimowe i plusowaniu ich z oryginalnego konta xD

jestes kolejnym wykopkiem na utrzymaniu starej, który zgrywa kozaka w sieci i snuje swoje fantazje o życiu bogatych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Może i jestem biedakiem może i nie jestem.
  • Odpowiedz
@sdasdasd: 99% to zdecydowanie zawyżony wynik, ale rzeczywiście znaczna większość facetów nie patrzy na tzw. status społeczny. Dla tych, którzy szukają długoterminowego, poważnego związku najważniejsze jest to, żeby partnerka była tzw. kandydatką na dobrą matkę, a to się często rozmija z wysokim statusem społecznym chociaż oczywiście nie zawsze.

Taka kasjerka spokojnie może znaleźć wielu chętnych, lepiej od niej sytuowanych mężczyzn (rzecz jasna z wyłączeniem tych już bardzo dużo zarabiających (te związki
  • Odpowiedz
Dla tych, którzy szukają długoterminowego, poważnego związku najważniejsze jest to, żeby partnerka była tzw. kandydatką na dobrą matkę


@zymotic: co? dlaczego "poważny związek" utożsamiasz z posiadaniem dzieciaków? Jak ktoś nie ma dzieci i ich nie planuje, a jest ze sobą 5, 10, 15 lat to rozumiem, że to niepoważny związek?
  • Odpowiedz