Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Tak se oglądam to ufc, tą wagę półciężką(przynajmniej staram się oglądać najważniejsze walki) i dochodzę do wniosku, że nie ma i nie było kompletniejszego zawodnika od jonesa. Każdemu czegoś brakuje, gloverowi brakuje stójki, prochazce lekko parteru i przede wszystkim obrony obaleń, jankowi parteru mimo, że ma czarny pas w bjj i tak by można wymieniać

Jak dla mnie jeśli jones by teraz wrócił to rozjeżdża tam każdego ¯\_(ツ)_/¯

#ufc
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damian101: widziałem ale walka walce nie równa. Może i jones wtedy przegrał ale co z tego, jest coś takiego jak dyspozycja dnia i może reyes był w najlepszej a jones w najgorszej. Zresztą gdzie jest teraz reyes? Oficjalnie trzy przegrane nie oficjalnie dwa #!$%@?.
A skończył to się chociażby balonik walker a nie jones, jedna przegrana nie czyni z niego lojta do bicia

Ja tam czekam na jego powrót
@Anty_Chryst: Fakt, że na razie na horyzoncie nie widać zawodnika, który by z palcem w dupie mógł zdominować całą dywizję półciężką na kilka lat. Ten Jiri ma mental zwycięzcy, ale jak oglądałem jego walkę z Gloverem czy z tym Karlem Albrektssonem, to w parterze po prostu ma problemy. Łatwo go sprowadzić do parteru i obijać. Na pewno widowiska była to walka, ale sporo błędów Panowie popełnili :/ co prawdopodobnie teraz każdy