Wpis z mikrobloga

Witam ekspertów z wykopu,chce wystawić swoje ps5 na sprzedaż cały zestaw,oryginalne opakowanie,kable,jeden pad,oczywiście posiadam paragon,w moim ps5 występuje dość powszechny problem czyli buczenie cewek. Jak mam opisać swoją oferte,że ps5 posiada wade fabryczną? Brzęczenie cewek ponoć występuje w niektórych egzemplarzach i nie ma wpływu na pracę konsoli poza irytującym dźwiękiem przy wyciszonym tv. Jeśli komuś to będzie przeszkadzać oczywiście jest paragon i gwarancja ponieważ ps5 zostało kupione 2 miesiące temu,ale czytałem tutaj że ludzie wymieniali i trafiali na tak samo głośne lub nawet głośniejsze egzemplarze,więc ja stwierdziłem że nie będę wymieniał i liczył na to że poszczęści mi się w loterii cewkowej,no i byłbym jakiś czas bez konsoli . Czy ze względu na ta wadę powinienem jakoś znacznie obniżyć cene,skoro i tak kupując nowy egzemplarz można trafić na tą wade.Jesli tak to o ile? Nie chce robić żadnej januszerki,a może po prostu ktoś z was sprzedawał już ps5 z tą wadą.
#ps5 #ps4 #konsole
  • 15
@dzika_kaczka_bez_dzioba: no właśnie chodzi o to że myślę jeśli ktoś nie jest w temacie i nie jest świadom problemu jakie PS5 ma z cewkami w niektórych egzemplarzach to op pomyśli że mu sprzedałem zepsuta konsole,bo nie będąc świadomy problemu sam bym myślał po tym brzęczeniu ze moje ps5 jest uszkodzone
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Setivar: wystaw normalnie i w razie co Udawaj głupka ze chodziła tak od początku.. Przecież konsola pracuje jak w dniu zakupu. To sony dało dupy nie ty. Nikt Ci jej nie kupi jak o tym wspomnisz a ktoś kumaty sam zapyta
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mam ps4 pro i jak tylko gram to na słuchawkach lub dość głośno ustawiam telewizor bo tak lubię. Nawet jak wentylatory chodzą na maksa jakoś mnie to różnicy nie robi

A najlepiej niech ktoś przyjdzie z odbioręm osobistym