Wpis z mikrobloga

@Don_Lukasio pamiętam jak byłem takim samym debilem trzy miesiące wstecz i mówiłem nie chce ginąć za majątki polityków i bogatych bla bla bla

Tam idziesz bronić bezbronnych kobiet, dzieci, starców, chorych, swojego i ich dobytku, zwierząt, mienia i wszystkiego tego co daje ci radość i cię otacza.
Teraz w razie w #!$%@? na pierwszą linię, #!$%@? 1500 zł na sprzęt żeby mieć cokolwiek .
Mam nadzieję że jak popatrzysz na te obrazki
@ZenonArciszewski3127: jak czytam takie cos to wiem, ze pierwszy bedziesz uciekal i masz 16 lat, to sa decyzje instynktowne i większość tych ludzi jest tam nie ze swojej woli tylko nie mieli wyboru, nie zdazyli uciec a teraz sa zbyt biedni zeby sie wydostać, wiec jedyne co ci zostaje to walczyc. Po drugie bronienie tego wszystkiego jest tylko teoretyczne, obrona opiera się o duze miasta wiec wszystko czego bronsiz jest równane
@Godir17 nie, mam 24 lata o do 17 roku życia chciałem zostać policjantem kryminalnym lub kandydować do jakiejś jednostki specjalnej. Szkoliłem się z taktyk pod okiem weteranów ws.
Potem przy 17 roku życia paląc blanty zmieniłem zdanie że nie mam zamiaru prześladować ludzi za pieniądze. Jako że nic innego mnie nie interesowało ani nie miałem pomysłu na siebie skończyłem pierw na budowie a potem na koparkach, i w sumie w to wojsko
@ZenonArciszewski3127: No widziałem. Mam znajomych którzy byli w Kosowie, Afganistanie i Iraku na wojnie. Każdy z nich ma mniejsze lub większe problemy psychiczne. Ci z Ukrainy też tak będą mieli. Swoją drogą, to czy rząd Ukrainy coś im obiecał za udział w wojnie? Jakieś mieszkania socjalne?

@Aleale2: Nie korzystam z tego gówna dla ruskich ogrów.
@Don_Lukasio: Jakbym nie miał nikogo to może bym walczył, ale, że mam rodzinę to sorry, nie chcę im fundować reszty życia w biedzie. Na 99% byłbym ewakuowany przez pracodawcę razem z rodziną, a jak nie to wyjechałbym w momencie gdy uciekają ambasady. Od pierwszych strzałów do powszechnej mobilizacji minęło wystarczająco dużo czasu by zebrać dokumenty, hajs i wyjechać.