Wpis z mikrobloga

Wczoraj moja pierwsza dyszka na imprezie biegowej, chciałem zejść poniżej godziny ale nie udało się, 1:02 to było max na co było mnie stać. Tempo emeryckie, no ale mimo że coś tam czasami pobiegnę to nigdy nie robiłem treningów według jakiegoś konkretnego planu.
No i zawsze biegam późnym wieczorem, a wczoraj o 19 przez większość trasy grzało słońce.
Ogólnie jestem zawiedziony moją kondycją fizyczną.
#bieganie
  • 7
@Sl_w_k_1 32, nie pije alkoholu, nie pale, odżywianie takie średnie, chociaż unikam jedzenia typu jakies fast foody, biedronkowe gotowce itp. Ale na pewno nadużywam słodyczy i słodkich napojów, waga 85 kg przy 175 cm też nie pomaga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ajag: no to jeszcze 8 lat.
Podobnie jak ty nie pije ale uwielbiam cukier. 92/192.
Zacząłem biegać jak miałem 40 na karku.
Jak mogę coś zaproponować "biegiem przez życie" Skarżyńskiego.
Unikniesz błędów.

I druga rzecz. Dla mnie bieganie jest nudne. Jak wolę z mapą.
Poszukaj klubu na zielonysport.pl

Poznasz ludzi i miejsca w których nigdy nie byłeś.
@Sl_w_k_1 też mnie nudzi bieganie, ale jednak wolę biegać sam, jestem introwertykiem :D dużo pracy muszę włożyć w siebie, nigdy nie byłem jakimś super sportowcem ale sport mi towarzyszył (sztuki walki, trochę siłowni, jakieś osiedlowe bieganie za piłką). Na pewno będę chciał wykonać badania, które mógłby mi trochę wskazać co nie gra, bo wydaje mi się że jednak wiele osób oderwanych sprzed telewizora po kilku tygodniach treningu osiągnęłoby podobny albo lepszy wynik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ajag: ale w BnO jesteś tylko ty, mapa oraz teren w którym musisz się odnaleźć.
I albo jedziesz na około drogą albo idziesz przez las na skróty decyzja należy do ciebie.
Popatrz na wawelcup.pl lub Sudetycup.pl

Zrób sobie badania na cholesterol i te podstawowe. Schowaj do szuflady i zacznij biegać trzy razy w tygodniu.

Wiesz mi przebiegnięcie półgodzinny zajęło 10 tygodni trenowania. Wiec i tak jesteś lepszy ode mnie na starcie.
@ajag: "32, nie pije alkoholu, nie pale, odżywianie takie średnie, chociaż unikam jedzenia typu jakies fast foody, biedronkowe gotowce itp. Ale na pewno nadużywam słodyczy i słodkich napojów, waga 85 kg przy 175 cm też nie pomaga."

Przede wszystkim zacznij liczyć kcal, bowiem masz nadwagę. Takie ogólne hasła, że nadużywasz słodyczy/słodkich napojów też niewiele mówią, a dokładnie nic. Jak przepalasz dużo, to czasem jest problem naładować pod korek żeby nie tracić
@kimunyest95 nie no jeżeli chodzi o kcal, wartości odżywcze itd. to wiem o co chodzi, kalorii nie licze, był czas że mało się ruszałem a kalorii dostarczałem nadwyżkę i wtedy waga poszła do góry, teraz kalorii wchodzi dużo, ale waga utrzymuje się w okolicach 85 kg i nie przekraczam tego.