Wpis z mikrobloga

Tiger i Kobra to dość dla mnie mega interesujące zjawisko społeczne. Dwóch ludzi skrajnie upośledzonych w neutralnym znaczeniu tego słowa i psychicznie i fizycznie którzy nie potrafią się odnaleźć we współczesnym świecie a wokół nich tysiące ludzi którzy próbują dowartościować się ich kosztem. Wejdziesz na jakikolwiek ich chat i masz od groma ludzi którzy wręcz podniecają się że są bardziej inteligentni niż oni (Czaicie ten motyw? Ktoś zyskuje na samoocenie bo opowiada że jest bardziej inteligentny niż upośledzona osoba xD). Zróbcie jeszcze setke postów że wydali głupio pieniądze bo to naprawdę zaskakujące że chore osoby mają problem by zarządzać finansami, dowalcie więcej informacji o głupotach które zrobili. Mi w głębi serca ich tak naprawdę szkoda, to ludzie którzy nie powinni być zostawieni bez opieki, ich sytuacja/ sytuacja z dzieckiem wynika tylko i wyłącznie z tego że mamy chory system w którym niejednokrotnie chorym osobom wmawia się że są zdrowe tylko po to by nie wypłacać im żadnych rent ( Sytuacje w których ktoś bez ręki musi się zjawić w ZuSie by udowodnić że ręka mu nie odrosła)

#patostreamy #youtube #tiger #bonzo
comamtuwpisac - Tiger i Kobra to dość dla mnie mega interesujące zjawisko społeczne. ...

źródło: comment_1654949125ItobIVYYqkveOQQqZpapXL.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ich sytuacja/ sytuacja z dzieckiem wynika tylko i wyłącznie z tego że mamy chory system w którym


@comamtuwpisac: ... tak upośledzone osoby mogą sobie spłodzić dziecko. I być może drugie, i jeszcze kolejne. W sumie to dobrze, że Tiger zajmuje się kolekcjonowaniem #!$%@? kamerek a nie produkcją potomków
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: To jak ci ich szkoda to idź im pomóż, kutko na tema. Zrób to co samochodziarz, azbet, merry i inni którzy chcieli im pomóc a sam zobaczysz o co tak naprawdę tutaj wszystkim chodzi. BYŁO JUŻ WIELU O DOBRYM SERCU I CHĘCIACH ALE TIGER I KOBRZYCA ICH SZYBKO ZWERYFIKOWALI...
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: kiedyś kręcąc standardową beczkę z Uszatków miałem przez godzinę rozkminę. Niczym @Waldemar_Wpieldor powiedziałem w myślach do siebie „Jojme ty idioto przecież to są #!$%@? chorzy ludzie”. Chwile potem przyrównałem w myślach upośledzonych ludzi, których znam w życiu. Ludzi którzy starają się jak mogą i dążą do życiowej normalności, ludzi wdzięcznych za pomoc starających się godnie żyć. W kontraście do Melina i jego małżonki, którzy są bezwstydni, zachłanni, uważający
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: Proszę nie usprawiedliwiać wszystkiego choroba bo to obraza naprawdę chorych ludzi, co ludzie są poprostu głupi do granic możliwości i każda możliwa sytuację na rozwój olali bo wiedzą lepiej... Na wszystkim się znajdą wszystkich obrażają a ja siebie samych nie spojrzą... To są poprostu wybitnie głupie jednostki z wybujałym ego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@comamtuwpisac:

Mi w głębi serca ich tak naprawdę szkoda, to ludzie którzy nie powinni być zostawieni bez opieki, ich sytuacja/ sytuacja z dzieckiem wynika tylko i wyłącznie z tego że mamy chory system (...)


Albo mało śledzisz żywot życia Kupców i jesteś krótko na tagu,
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: w dodatku wykopki podniecają się ze robią im jeszcze bardziej pod górkę, np. pisząc idiotyczne wiadomości do jego pracy. Jak zmarła teściowa to pisali po jej rodzinie ze tajger nierozsądnie wydaje pieniądze ¯\(ツ)

Zazwyczaj na tagu przewijają się te same loginy, grupa osób niezdrowo zainteresowana życiem chorego menela z internetu. Grupa dzieciaków/studenciakow będących ciagle pod skrzydłami rodziców, nie przepracowali w życiu ani dnia wiec próbują tez pozbawić
  • Odpowiedz
@axelrodi: nie wiem czy jesteś takim właśnie dzieciakiem/studenciakiem, który zgrywa aroganckiego bufona robiąc analizę socjologiczną i psychologiczną ludziom, których nie zna i nie zamienił z nimi słowa, ale jeśli nie, to na takiego się właśnie wykreowałeś. Pokrywanie własnych kompleksów w ten sposób się nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@axelrodi: ehh a Ty pojawiasz się tutaj jako enigmatyczna prawda i sprawiedliwość pisząc wypocinkę na temat osób, których nie znasz. Białkov przyzna Ci odznakę sprawiedliwegoiokuratnegowykopkawbijajacegoinuDajacegointeligentanataguopisujacyntworczoscizycieuckiegoMelina
  • Odpowiedz
@axelrodi: mam lepsze, poważniejsze i bardziej dorosłe rzeczy do roboty niż lustrowanie profili innych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak poważnie - nawet jeśli tak jest, to do to zmienia? Nie znasz człowieka osobiście, raczej nie obnaża się (w przenośni i dosłownie) w internecie tak jak Tiger i jego małżonka. Robienie komuś profilu psychologicznego na podstawie jego aktywności na forum ze śmiesznymi obrazkami jest, delikatnie
  • Odpowiedz