Wpis z mikrobloga

Tiger i Kobra to dość dla mnie mega interesujące zjawisko społeczne. Dwóch ludzi skrajnie upośledzonych w neutralnym znaczeniu tego słowa i psychicznie i fizycznie którzy nie potrafią się odnaleźć we współczesnym świecie a wokół nich tysiące ludzi którzy próbują dowartościować się ich kosztem. Wejdziesz na jakikolwiek ich chat i masz od groma ludzi którzy wręcz podniecają się że są bardziej inteligentni niż oni (Czaicie ten motyw? Ktoś zyskuje na samoocenie bo opowiada że jest bardziej inteligentny niż upośledzona osoba xD). Zróbcie jeszcze setke postów że wydali głupio pieniądze bo to naprawdę zaskakujące że chore osoby mają problem by zarządzać finansami, dowalcie więcej informacji o głupotach które zrobili. Mi w głębi serca ich tak naprawdę szkoda, to ludzie którzy nie powinni być zostawieni bez opieki, ich sytuacja/ sytuacja z dzieckiem wynika tylko i wyłącznie z tego że mamy chory system w którym niejednokrotnie chorym osobom wmawia się że są zdrowe tylko po to by nie wypłacać im żadnych rent ( Sytuacje w których ktoś bez ręki musi się zjawić w ZuSie by udowodnić że ręka mu nie odrosła)

#patostreamy #youtube #tiger #bonzo
comamtuwpisac - Tiger i Kobra to dość dla mnie mega interesujące zjawisko społeczne. ...

źródło: comment_1654949125ItobIVYYqkveOQQqZpapXL.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach