Wpis z mikrobloga

Chociaż sam nigdy nie inwestowałem wcześnie w bitcoina, bo kilka lat temu to ja nawet nie miałem możliwości, żeby 200 złotych odłożyć, to tak niemiłosiernie kisnę z pewnej rzeczy jak przeglądam tag i czytam komentarze niektórych mireczków.

Bitcoin nie chroni przed inflacją, bitcoin to PONZI SCHEME HURRR. Haha niezłe aktywo antyinflacyjne cymbały, było 60k i teraz jest 30k, a inflacja 7%, zajebiście się uchroniliście. Tymczasem wyobraźcie sobie, że siedzą tu osoby, które kupowały za 2-5k USD i teraz ktoś ma z tej osoby bekę, bo bitcoin kosztował 68k, a teraz spadł na 28k xDDD, no burwa nie wiem, ja gniję.

Mało tego, pewnie nie są już tak aktywni, ale nawet były screeny dawno temu, które potwierdzają, że w tej społeczności mieliśmy Polaków co kupowali poniżej 1k USD. I sobie wyobraźcie, że oni jakiejś części portfela nie sprzedali, a potem czytają wysrywy jakiegoś tumana, który mówi, że to koniec bitcoina, bo poleci do 20k ( )

Czemu się śmieję skoro sam gówno mam? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem, może po prostu nie jestem psem ogrodnika. Czemu mielibyśmy się tak zachowywać?
#bitcoin
  • 32
@sxldsxxl: najsmieszniejsze ze jakby cofnac sie tu na wykopie rok wstecz z wpisami to poznajdujemy wiekszosc mowiaca o nadchodzacym 100k pod koniec roku.
A teraz wszyscy sa madrzejsi od rynku i wiedzieli ze to bylo ATH oraz trzeba bylo wtedy sprzedawac.
Skoro to jest zabezpieczenie przed inflacja, w zeszlym roku okazuje sie ze jednak nie bylo - haha hihi
A w tym roku? Mozna sie spokojnie ladowac w cenie 29? juz
@TopGniot:

Mozna sie spokojnie ladowac w cenie 29?


nie wiem

teraz wszyscy sa madrzejsi od rynku i wiedzieli ze to bylo ATH


krzykacze siedzą cicho jak ich rynek zweryfikuje, widziałem jak wieszczyli 100k

oraz trzeba bylo wtedy sprzedawac


Jak za szybko trzeba sprzedawać, to oznacza, że nie warto było kupować. Problem inwestorka, który nie wie co robi z oszczędnościami

juz jestesmy zabezpieczeni?


kto? Ty? Nie wiem.
@sxldsxxl: https://youtu.be/alJ0u7X2DsM
Tego typka pamietam ogladalem jakos w przed swietami w grudniu przy cenie 45+ jak jeszcze nie wykluczał że pyknie 100ka pod koniec roku :) Jest szansa wynika mu to z analizy oraz standardowo jak na krypto influencera sie zabezpieczyl, bo jest szansa na 100k, ale tez na spadki no i ewentualnosc pojscia bokiem tez jest, zapraszam na kolejny odcinek :D
@TopGniot: Przecież takich oszołomów na Youtubie jest 50 000 albo więcej. Kreślą te swoje kreski i #!$%@?ą banialuki. Nawet minuty bym tego nie obejrzał. Mogę ją spożytkować na milion ciekawszych rzeczy. Nawet wyjąć w tej momencie fiflaka i zagospodarować tę minutę o wiele przyjemniej.

@kamil-wasniewski: No i teraz jest gitara
@Opposition_Fuhrer: O, teraz mnie ciekawi czy wyjmie coś z teczki, czy jednak kłamał. Szykuje się ostateczny pojedynek

Fuhrer bitkojniarski vs Ripplowski @kamil-wasniewski. Tylko teczka ze screenami może wykazać kto wyjdzie na farmazoniarza. Emocje jak przy potyczce Farmazon21 vs Rawał Zaorski. Nie wytrzymam tego napięcia, pot mi płynie po lewym pośladku.