Wpis z mikrobloga

Cześć, #przegryw

Na początek zaznaczę, że nie mam zamiaru umniejszać Waszym doświadczeniom. To są wyłącznie moje obserwacje.

Jestem gejem, sub 170. Z twarzy co najmniej 8/10. Mam faceta, parametry tak samo.

Jestem BARDZO towarzyski. Mam wiele hetero koleżanek. Kilku hetero kolegów. Wszyscy co najmniej 6/10. Większośc więcej.

Bardzo próbuję Was wszystkich zrozumieć. Nie nastawiam się negatywnie. Ale… moje wszystkie znajome chętniej spotykają się z facetami zabawnymi, a nie zgodnymi z #blackpill.

Pozwolę sobie na kontrowersyjną teorię. Jeśli dziewczyna jest w top 10% intelektualnie, to szuka faceta, który będzie nietuzinkowy, inteligentnie zabawny, błyskotliwy. Dopiero dla… powiem wprost: głupszych lasek są ważniejsze inne cechy.

Nie mówię, że wygląd nie jest ważny. Ale poziom priorytetów dla różnych grup intelektualnych jest inny. I rozumiem, że pod wieloma względami ja mam łatwiej. Jestem niebrzydki, i zalazłem błyskotliwego faceta, dla którego intelekt też jest istotny. Dla hetero nie zawsze będzie to istotny atut :( Naprawdę nie próbuję Wam umniejszać. Usiłuję zrozumieć, jak to działa po Waszej stronie. Moje koleżanki mają facetów, którzy wizualnie dla mnie nie są interesujący, ale intelektualnie są ciekawi. Chciałbym zrozumieć granicę…

#przegryw #blackpill #dickpill
  • 13
Jeśli dziewczyna jest w top 10% intelektualnie


@nietrollujepill: Krzywa IQ jest inna dla kobiet i top 10% kobiet ma inny iloraz niż top10% facetów, możliwe, że u nich wykształciły się inne wzorce upodobań, zapewne pobrane od rodziców aby właśnie inteligencja była przodującym markerem ewolucyjnym.

Problem z tego typu opiniami jest taki, że patrzysz na to przez pryzmat swojej bańki do której zapraszasz jednak ludzi sobie podobnych, zmienisz środowisko i nagle twoje
@nietrollujepill: Patrz: miliony eksperymentów na wykopie gdzie te same "smutn nieinteligentne przegrywy" z największą łatwością wyrywają laski gdy na tinderze wkleją sobie zdjęcia chada. I vice versa, ci sami "ineteligentni, zabawni" nie umieją ŻADNEJ wyrwać w skórze kogoś brzydszego.

Po pierwsze żart jest fajny i zabawny gdy wypowiada go ktoś fajny.

Po drugie mylisz skutek z przyczyną. Przegrywy nie dlatego nie mają powodzenia bo są smutne, tylko są smutne bo nie
@nietrollujepill: just przeprogramuj przeferencje 90% kobiecej populacji, bro.
Kobiety dokonując selekcji seksualnej długofalowo wpływają na takie czynniki jak wzrost czy uroda u potomków.
Jak zapewne wiesz, w XX wieku średnia wzrostu u mężczyzn w Europie zwiększya się o ~11cm.
Znany jest Ci też pewnie odwrócony efekt Flynna w odniesieniu do spadającego ilorazu inteligencji.
Kolegów oszukasz, wykopków oszukasz, ale ewolucji i natury nie oszukasz.

Większość kobiet będzie pociągał silnie seksualnie dymorficzny samiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie mówię, że wygląd nie jest ważny. Ale poziom priorytetów dla różnych grup intelektualnych jest inny.


@nietrollujepill: Jeżeli nie masz odpowiedniego wyglądu, nikt nie będzie zainteresowny poznawaniem twojego wnętrza i nie dowie się jaką masz osobowość czy intelekt. Ze słabą mordą jesteś skazany na samotność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nietrollujepill:

Moje koleżanki mają facetów, którzy wizualnie dla mnie nie są interesujący, ale intelektualnie są ciekawi


No właśnie, dla ciebie nie są wizualnie interesujący. Z racji bycia innej orientacji możesz to oceniać zupełnie inaczej, inne cechy wygladu u faceta mogą cię pociągać niż w przypadku heteroseksualnej kobiety, ale obiektywnie nadal mogą być oni atrakcyjni.

Już #!$%@?ąc od tego, w blackpillu nie twierdzi się, że kobiety wybierają zawsze najatrakcyjniejsza jednostkę do związku