Wpis z mikrobloga

Siema, dziś wyszedłem z ziomkiem na spacer taką drogą asfaltową obok lasu i wyskoczyło jakieś dziwne zwierzę, najprawdopodobniej z rodziny psowatych. Złapało kota i s--------ł w las, jęczał z bólu niemiłosiernie. To było dziwne bo było łyse i miało dość cienki ogon, pierwsza myśl to że to był lis ale widziałem lisa niejednokrotnie i wiem jak wyglądają. Jeśli jest tu jakiś znawca to miło by było jakby się wypowiedział.
#zwierzeta #las #dzikiezwierzeta
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nibemben_pl8: pare lat temu grasowało u mnie coś o czym piszesz. w okolicy było pełno martwych kotów, wracając z różową późnym wieczorem widziałem coś co wyglądało jak na zdjęciu poniżej i krążyło wokół syczącego kota na środku ulicy


ilekroć o tym komuś opowiadałem to twierdził w zaparte że to lis. Ukraińcy w pracy powiedzieli mi że to o czym mówie to >czupakabra i że grasuje takie coś na Ukrainie
I.....e - @nibemben_pl8: pare lat temu grasowało u mnie coś o czym piszesz. w okolicy...

źródło: comment_1654906272C2W0vaKPu8xVRiAMKOVW3s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nibemben_pl8: uważam tego s-------a za niewyjaśnioną zagadkę jakich z resztą wiele w miejscu w którym mieszkam. ale zamknąłem śledztwo lata temu bo za równo ta paskuda zniknęła a razem z jej zniknięciem kitki znowu zaczęły sobie wieczorami chadzać po chodnikach i grasować po podwórkach
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: k---a był miał coś przy sobie to bym od razu skuwiela z-----ł no ale zdecydowaliśmy z kolegą żeby wycofać się dla bezpieczeństwa, potem wzięliśmy wiatrówki obserwowaliśmy teren zobaczyliśmy go i próbowaliśmy go dogonić i s--------ł w las. Z wiatrówki strzelać po ciemku to tak średnio ale zamierzamy urządzić polowanie na tego gnoja, szkoda kotów
  • Odpowiedz