Wpis z mikrobloga

Czy słyszeliście o gambicie Enkidu? To zjawisko wyjaśnia, dlaczego intzel/prawiczek jest powszechnie stosowaną obelgą, nawet w mainstreamie. Kobiety – i seks – to fundamentalna metoda kontrolowania męskiej energii i nakierowania jej na pożytek społeczeństwa.

W eposie o Gilgameszu Enkidu jest przedstawiony jako dziki, nieokiełznany mężczyzna o niezwykłej wytrwałości i pierwotnej mocy. Był tak zharmonizowany z naturą, że mógł rozmawiać ze zwierzętami, pośród których się wychował. Jego istnienie było cierniem w oku Sumeryjczyków, w związku z tym król Gilgamesz nasłał na niego świątynną prostytutkę, aby go uwiodła i uprawiała z nim seks.

Enkidu spędził z nią siedem nocy uprawiając seks. Kiedy skończyli, zauważył, że przestał rozumieć mowę zwierząt. Mało tego, zwierzęta uciekały na jego widok. Nie miał wyboru, musiał dołączyć do cywilizacji i stać się jej częścią.
Podobny wzorzec można często spotkać w opowieściach skierowanych do kobiet. Idea kobiety ujarzmiającej dzikiego, niepowstrzymanego mężczyznę jest dla kobiet bardzo atrakcyjna. Jest to również główny powód, dlaczego incele wzbudzają taki strach i niechęć – ponieważ samo ich istnienie wzbudza pierwotny niepokój społeczeństwa/kobiet. Enkidu zajmował się po prostu swoimi sprawami, zamieszkiwał odludne stepy. Ale społeczeństwo interpretuje jego egzystencję jako niebezpieczną, ponieważ jest nieprzewidywalny, i ponieważ był całkowicie niezależny od innych.

To wyjaśnia, dlaczego wiele n0rmików jest zdziwionych, nawet poddenerwowanych, gdy dowiedzą się, że nie masz dziewczyny albo nigdy nie uprawiałeś seksu. Wydaje im się to nienaturalne, ale sama natura przeczy temu poglądowi – duża część, czy nawet większość mężczyzn w historii nie zostawiła potomstwa. Lęk n0rmika przed incelem jest zakorzeniony w jego własnym wytresowaniu przez społeczeństwo, tak głębokim że nieświadomie przyjmuje cudze (społecznie akceptowane, takie, które dają korzyści społeczeństwu) wartości jako swoje własne. Kobiety mają największą skłonność do odczuwania lęku nt. inceli, ponieważ podświadomie rozumieją, że społeczność zawsze będzie istnieć i zapewniać im bezpieczeństwo, ochronę, pomoc i opiekę.

Obie strony społeczeństwa, mężczyźni i kobiety, będą zatem odczuwać strach przed osobami, które nie uprawiają seksu, ponieważ na jakimś poziomie rozumieją ten fakt – ci, którzy nie mają żadnych relacji z kobietami, a tym samym są pozbawieni doświadczeń seksualnych, będą praktycznie w 100% odłączeni od matrixa, czyli społeczeństwa. Odłączeni jak Enkidu żyjący w dziczy. To nieprzewidywalny czynnik stanowiący zagrożenie dla n0rmictwa, a zwłaszcza kobiet, które mają dużo więcej do stracenia w razie upadku cywilizacji lub powstania ruchu oporu. Dla kobiety, najlepszym rodzajem społeczeństwa jest społeczeństwo pokojowe, przewidywalne i uporządkowane. Może być ekscytujące lub niebezpieczne, ale tylko do pewnych granic. Społeczeństwo, tj. udomowieni mężczyźni będą tych granic strzec, a Enkidu jest dla nich zagrożeniem.

#seks #przegryw #logikarozowychpaskow #mgtow #blackpill #redpill
F.....a - Czy słyszeliście o gambicie Enkidu? To zjawisko wyjaśnia, dlaczego intzel/p...

źródło: comment_16548937396tGwuuHHiZUv8R8vSiU6Wb.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
ponieważ samo ich istnienie wzbudza pierwotny niepokój społeczeństwa/kobiet.


@Feniks_Alfa: tak, jak ktoś jest deklem, to rozumie to jako zagrożenie dla własnego sukcesu reprodukcyjnego, bo incel jako wartość seksualna nie jest przyrównywana do dobrych genów. Stąd możliwe poczucie że to odpychające że "ktoś nie da mi tego czego potrzebuję, a potrzebuję sukcesu żeby się dobrze czuć. Chce żeby sukces był mi zapewniony bo jestem ważny dla siebie samego/samej".

ponieważ jest nieprzewidywalny, i ponieważ był całkowicie niezależny od innych.

@Feniks_Alfa: czemu nie można tego zinterpretować że chcieli żeby nie był samotny, i że chcieli dla niego dobrze? "ponieważ
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa: To samo można powiedzieć o syrenach które sprowadzały na chłopa zagładę. Z resztą jest świetny odcinek trzeciego sezonu "Śmierć, miłość i roboty" nazywa się Jibaro i jest właśnie o syrenie i głuchoniemym rycerzu, który jako jedyny potrafił się oprzeć kobiecie i przez to ona wykształca fascynacje chłopem.
LateNever - @Feniks_Alfa: To samo można powiedzieć o syrenach które sprowadzały na ch...
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa: tyle, że incel to ktoś kto po prostu zyje w mimowolnym celibacie, nie uprawia seksu ze względu na słaby wygląd. Incel tez może być simpem i działać na korzyść kobiet (zresztą wielu simpów/spermiarzy to incele). Kobiety raczej obawiają się kombo incel plus blackpill albo jeszcze gorzej(dla nich:) normik/chad plus blackpill.
  • Odpowiedz
@LateNever: O, widziałem że są nowe odcinki, zachęciłeś mnie do obejrzenia.

@st00ley: tak, ale nawet największy incel-simp wzbudza lęk/niechęć/. Enkidu był dzikim gigachadem, mógł się tłuc na równi z przekozakiem Gilgameszem, a uderzenie jego mocarnej knagi mogłoby zabić słonia.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: A ty gościu jesteś tak n0rmicki że głowa mała, a swoją uwarunkowaną głupotą wynikającą z udomowienia idealnie potwierdzasz prawdziwość gambitu Enkidu. Twoim następnym komentarzem będzie hejt i personalny atak na mnie, zarzucenie mi jakiejś błahostki lub też brak odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@LateNever: a Ty miałeś podobno usunąć konto jak dobrze pamiętam? co wróciłeś, podobno jak ktoś wyrywa się z wypoku to trzeba gratulować ;p

@Feniks_Alfa: no nie bardzo hejt xD po pierwsze się zdziwiłem skąd tyle złości na mnie wylałeś. Po drugie próbuję zrozumieć co znaczy

A ty gościu jesteś tak n0rmicki że głowa mała, a swoją uwarunkowaną głupotą wynikającą z udomowienia idealnie potwierdzasz prawdziwość gambitu Enkidu.

i zastanawiam się czy to dobrze czy źle
  • Odpowiedz
a Ty miałeś podobno usunąć konto jak dobrze pamiętam? co wróciłeś, podobno jak ktoś wyrywa się z wypoku to trzeba gratulować ;p


@interpenetrate: Wróciłem nie wróciłem, bo konta nie usunąłem ale po prostu dużo mniej się udzielam (a miałem w ogóle). No wykop to jak kokaina.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: To co napisałem do ciebie, to w kontekście opowieści o gambicie Enkidu, nie ma tu złości, po prostu stwierdziłem fakt że jesteś n0rmikiem - tu przytoczę twój komentarz:

czemu nie można tego zinterpretować że chcieli żeby nie był samotny, i że chcieli dla niego dobrze?


@greemeck: Jakby mi sam król Gilgamesz przyleciał swoją latającą fortecą Vimana i zasponsorował sumeryjską nierządnicę świątynną, to chyba też bym się skusił
F.....a - @interpenetrate: To co napisałem do ciebie, to w kontekście opowieści o gam...

źródło: comment_1654899043SHB8bVZpIPccLCn2E4SXeP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa: Nie znałem tej historii i ogólnie ne interesowałem się sumeryjską mitologią. Propsy za wartościowy kontent i naprowadzenie na interesujące rzeczy do zgłębienia.

Co do Twoich przemyśleń, to sądzę, że poruszasz coś co umyka wielu mężczyznom. Kobiety jak i społeczeństwo nie są zainteresowani szczęściem nas jako mężczyzn, wszelkie próby pomocy mężczyznom są tak naprawdę próbami urobienia ich do konsystencji oczekiwanej przez kobiety.
  • Odpowiedz