Wpis z mikrobloga

i teraz na zoomie odwracają sie od Rafała xd jeszcze te przygłupy mówią, ze Rafał stwierdził, ze nie zna nikogo kto zarobił stosując AT, a on powiedział ze „nie zna nikogo kto by był zarobiony stosując TYLKO AT”.
Przygłupy straszne co potrafia tylko w kółko gadac „ej ropa leci” „ale bitek leci”(spadek z 30000 na 29800) „otworzyłem short na kablu ktoś tez ma shorty?” „Ale mnie wywiozło, juz nawet nie opłaca sie zamykać”
Swoja droga wystarczy jeden zły trade i juz po nim jadą, pierwszy raz od przynajmniej miejsca XD
#zaorski
  • 3
@LewCyzud: jakaś garstka lizodupców i tak zostanie, ale powoli widać trend odwrotny jego popularności. tak było ze Stanowskim. Jeszcze rok temu, kiedy ktoś zaczął mu wyciągać brudy, to maćki z uk, dałyby sie za niego pokroić i nie dało rady nawet coś o nim wspomnieć, bo cie zakrzyczeli. Tutaj jest to samo. Poza tym, trader będzie jego gwoździem do trumny, bo ma spore zasięgi. Myślę, że wykorzysta wczorajsze wideo i zacznie
@LewCyzud: Akurat Zaorski mówił nie tylko, że "AT nie działa", ale że wykres historyczny nie ma znaczenia, a to głupota z kosmosu. Co nie zmienia faktu, że jego Zoom pełen jest imbecyli. O tym "imbecylizmie" świadczy choćby to, że ci ludzie potrzebowali afery z przekrętem na ETH by po latach zrozumieć, że Zaor jest takim samym farmazonem, jak szkoleniowcy, których jedzie. Umiejętność czytania między wierszami, level "analfabetyzm" XD