Wpis z mikrobloga

@WiktorekS
Gdzie niby zapowiadałem że podam, gdzie się do tego zarzekłem

Tak myślałem że buffet trzyma 5mld czy tam 10mld na koncie tak było Bo 100% i 120% nie jest możliwe, a 50% i 60% się zdarzało jesteś taki oczytany i nie wiesz? Czyli jesteś większym debilem niż myślałem

Tak postawiłem wiekszy hajs na to że wydarzy się to co przewiduje i wieszcze o tym od dłuższego czasu

Nie trafiłeś tu na
@zjadaczszyszek3000: tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/66069133/gdy-okazuje-sie-ze-wykopowy-majkel-burry-trzyma-40/#comment-234190089

Kiedy historycznie s&p500 spadlo -50 lub -60%? Podpowiem ze wedlug mnie to nigdy. 46,5% bylo chyba najwiekszym spadkiem. Ty piszesz o historycznych spadkach -50% i -60%, podaj daty, okresy kiedy. (Wiem ze nie podasz bo to takie samo klamstwo jak to ze buffet trzyma akse na koncie w banku)

To pokaz ten statement teraz. Napisz jakie masz pozycje pootwierane. I o jakich kwotach mowisz. Bo jak ponizej polowy
@WiktorekS
Kłamstwo mówisz?

Tą wypowiedzią udowodniłeś jakim debilem jesteś z kompleksem małego siurasa a jedyna twoja wiedza pochodzi od jakiś inwestycyjnych kaznodzieji z yt i pisanych przez nich książkach

Jeszcze szczekasz że jak nie jest to pół bańki to są to grosze, czyli groszami nie można operować bo pan WiktorekS nie przyzwala?

Widzimy się za pare miesięcy ze statementem mała parówko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz zjadaczszyszek3000 - @WiktorekS 
Kłamstwo mówisz?

Tą wypowiedzią udowodniłeś jakim d...
źródło: comment_1654947355PBylrn0MEm2EsME9F1UThl.jpg
@WiktorekS Pytałeś o sp500 to masz sp500

,,Przecież wskaźnik s&p500 powstał w 1957 roku" Ale ty #!$%@? głąb jesteś, wychodzi te twoje oczytanie i znajomość świata XD

s&p powstał w 1923 dopiero w 1957 przyklepali 500 spółek i stał się s&p500( pewnje zaraz zarzucisz że to nie było prawdziwe s&p XDD)

Tylko potwierdzasz to co napisałem wyżej czyli że jesteś w gronie małych parów z kompleksami którzy nasłuchali się ytberowych góru inwestycji
@zjadaczszyszek3000: wrzuc zrodlo do tej grafiki, jakiego wskaznika ona dotyczy.

Bo na pewno nie wskaznika ktory w tamtym momencie skupial sie na kilkudziesieciu spolkach i podawany byl raz na tydzien. I nie nazywal sie s&p500.

Podaj po prostu grafike skad wziales :)
@WiktorekS Oprócz krótkiej wzmianki o kryzysie z 2008 i twojej magicznej barierze 46% nic ci więcej nie wyśle za bycie parówą

Będąc oczytanym i znając historie nie znasz podstaw to czas sie nauczyć a jak nie umiesz pobrać grafiki i wstawić w google żeby ją znaleźć to lepiej naprawde zrezygnuj z rynków i zajmij się sadzeniem rzodkiewek

Nie mówiąc już o tym że zarzucałeś mi kolejne kłamstwo i chciałeś daty oraz okresy
Pobierz zjadaczszyszek3000 - @WiktorekS Oprócz krótkiej wzmianki o kryzysie z 2008 i twojej m...
źródło: comment_1654949915hIGrcQeatAE7T6WJ5s38Sy.jpg
@WiktorekS
A niech ci będzie
https://bithub.pl/opinie/najwieksze-krachy-na-gieldzie-a-sp-500-czy-czeka-nas-kolejna-fala-spadkow/

Znaj łaske pana, mam nadzieje ze nie pokasujesz wiadomości jak w innym pościez wyjaśnianie takich parówek jak ty sprawia mi tylko przyjemność

A i nawet nie próbuj #!$%@?ć że źródło nie legitne czy dane są nieprawdziwe bo sie tylko pogrążysz a każde z tych danych można zweryfikować więc nawey nie pajacuj
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WiktorekS
I nie mam o czym z toba rozmawiać

Pokazałeś jaką jesteś parówą i nie znając historii zarzucasz komuś brak znajomości historii, a wykładasz się na totalnych banałach

Jak przestaniesz słuchać debili na yt i zajmiesz się czymś poważnym być może znowu porozmawiamy

A jak będziesz grzeczny to potężny ZjadaczSzyszek3000 może zdradzi ci jak takie parówki jak ty wyciskać na klate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zjadaczszyszek3000: nigdzie nie usunalem wpisow. To ty je pozglaszales i moderacja usunela, co jest tam nawet napisane (ze usuniete przez moderatora).

Tu masz strone ktora przetlumaczyli prawie 1:1
- https://www.visualcapitalist.com/sp-500-market-crashes/

Na tej stronie masz odniesienie

This graphic has been inspired by this Reddit post.


Z reddita masz odniesienie do kolejnego reddita, gdzie masz juz konkretne zrodlo tych danych -

Data: Downloaded from Yahoo Finances (daily Open price of S&P500)


Wartosci sprzed
Pobierz WiktorekS - @zjadaczszyszek3000: nigdzie nie usunalem wpisow. To ty je pozglaszales i...
źródło: comment_1654951761tEX7XsKJWky9z2vYkIDJLZ.jpg
@WiktorekS
Jeszcze zarzucasz mi że cie zgłaszałem ty serio jesteś parówą i to nie jakaś podwawelska kiełbą tylko cienką berlinką

Te daty, okresy wydarzenia są do sprawdzenia więc skończ pajacować i wymyślać coś o jakimś reddicie i danych szacunkowych z XIX w.
A mało tego bo 3 okresy po 1957 pokazują że spadki notowane były więcej niż twoje magiczne 46%

Nie dość że jesteś parówka to jeszcze skończonym debilem który brnie w
@zjadaczszyszek3000: w skrocie ja ci przyglupie pisze o s&p500, ty tez piszesz o s&p500, ja ci pisze ze przed 1957 nie miales s&p500 a ty sie klocisz ze miales, bo kilakdziesiat lat wczesniej funkcjonowal wskaznik tego samego goscia ktory nie mial nic wspolnego z s&p500. Ggwp