Wpis z mikrobloga

Sadlok to jest poziom 1 ligi, nie wiem jaki sens się z nim teraz żegnać.
Zwłaszcza, że mimo wszystko jest to zawodnik oddany Wiśle, który budowałby szatnie.
Wątpię że trio znajdzie zawodnika na wyższym poziomie.
Szota odchodzi, Sadlok, Frydrych, Colley też nie jest chętny zostać.
Ciekawe kim oni chcą grać w SO.

#wislakrakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@l-RAD-l: Sadlok był w Wiśle 8 lat i jego pozycja wynikała ze stażu w drużynie, a nie posłuchu i znaczenia w szatni. Mam też wrażenie, że jemu przeszkadzało, że musiał być kapitanem.

Jego historia przypomina trochę Krychowiaka w kadrze: 8 meczów słabych, jeden dobry i komentarze typu „zagrał dobrze, nie skreślajmy go” i jedziemy z cyklem od początku.
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: naiwne jest myślenie, że nagle Sadlok zacznie grać bez dwóch-trzech błędów na mecz. Od czasów gry na stoperze w parze z Wasylem notuje regularny regres i na palcach jednej ręki można zliczyć mecze, gdzie zagrał przyzwoicie. Ostatni taki to chyba derby w listopadzie.

Czy znajdą kogoś lepszego? Nie wiem, ale taki Hoyo w wieku 16 lat dawał radę, a w parze z Urygą może da radę jak za czasów
  • Odpowiedz
@l-RAD-l za miesieczna pensje Sadloka uda sie mysle placic 2-3 solidnym pierwszoligowcom lub 4-5 młodym ktorym sie chce i beda chcieli sie pokazac i zagrac byc moze juz za rok w ekstraklapie.
  • Odpowiedz