Wpis z mikrobloga

Mireczki jak obiecałem to i wracam z feedbackiem
Nawiązując do tego wpisu klik

Tldr:
Kupiłem na olx konsolę za 1800 zł, okazało się że był to oszust.
Złożyłem zgłoszenie bez nadziei na odzyskanie kasy, lecz dostałem pismo z prokuratury, że skierowali akt oskarżenia przeciwko jakiemuś ziomkowi.

Wychodzi na to że ja byłem głupi, że mu tę kasę wpłaciłem ale on był jeszcze głupszy, że zamiast podać konto słupa, podał swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawołam jak dostanę jakąś kolejną informację.

Ps. Tak wiem, że nawet prawomocny wyrok nie jest równoznaczny z odzyskaniem kasy, bardziej mi zależy by utrzeć nosa cwaniaczkowi.

#oszukujo #olx #policja
Odwrocuawiacz - Mireczki jak obiecałem to i wracam z feedbackiem
Nawiązując do tego ...

źródło: comment_1654866867IialWTMOrfBzpjn6N8RC8u.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Odwrocuawiacz: nie do konca. Mi jak z------i rower to jak się uprawomocniło wszystko po 3 latach, to potem koleś spalacal ten rower następne 2 lata bo by poszedł siedzieć. Na raty, ale odzyskałem jak za nowy rower, a byłem przed bardzo dużym serwisem ( )
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: mi jak z------i rower to sobie go sam znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) koleś miał pecha bo była mrzawka i jechał akurat drogami gruntowymi lub poboczem (zamiast asfaltem) po bieżniku dojechałem w zasadzie do jego garażu.
Okazało się że to kuzyna kolega, popili i coś się pokłócili i ukradł rower by dojechać do domu. Jakieś zawiasy dostał chyba wtedy.
  • Odpowiedz