Wpis z mikrobloga

@Pan_Nimbus: chłopie, może usystematyzujmy bo widzę że błądzisz.

-Bronisz kacapów pisząc Hehehe wykopki myśląc że oni kibli nie mają
-pokazujemy Ci że 1/4 ludzi faktycznie nie ma tam kibli
-co robisz? Zamiast przyznać rację to mówisz PATRZCIE, W POLSXE 1.7% LUDZI TEZ NIE MA
  • Odpowiedz
@Pan_Nimbus: @Jestem_robotem123: Ten biały rusek ma trochę filmów z miast rosji.

Nie wiem na ile specjalnie je wybiera, no ale jednak już troche na kanale pokazał. Miasta po 30k ludzi wyglądają gorzej niż u nas wsie.

Stąd jestem w stanie uwierzyć, że tam faktycznie może 1/4 ludzi nie mieć ciepłej wody
V.....e - @PanNimbus: @Jestemrobotem123: Ten biały rusek ma trochę filmów z miast ros...
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123:

Chłopie, próbujesz polemizować z tym, że wyśmiałem Twoją infantylną logikę, traktowania czegoś literalnie.

Wykopki wierzą, że w Rosji nie ma kibli na tej zasadzie, tak jakby była tam to rzadkość i że ma to o nich jakoś
  • Odpowiedz
@Vosemite: ale czy ja z tym polemizuję? Chodzi mi o to, że to żadna reguła i o niczym nie świadczy. W Rosji masz więcej wielkich miast niż w USA, a ludzie żyją tam przeważnie w mieście i mają dostęp do wody, prądu itd. Inna sprawa, że mieszkają nadal w komunałkach (coś takiego jak w Świecie Według Kiepskich - kibel na korytarzu) albo że ich bloki to całkowity r--------l i chce
  • Odpowiedz
ładne laski dają pretekst do gwałtów bo są ładne? W dynke się jebnij


@LoopyMajestic: Co Ty porównujesz? Gdyby na zagranicznym portalu w tytule przechodziły okrelsenia ''polaczki'' ''polskie brudasy'' to tez byśmy negatywnie to odbierali a wykop byłby oburzony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Nimbus: otrzymujesz order najbardziej tępej osoby na wykopie. Dawno już się tak nie uśmiałem. Pluć Ci na ryj to byś powiedział, że deszcz pada. No mistrz xD brak czytania ze zrozumieniem i problem z przyswajaniem informacji masz gościu, sugeruje abyś sibue przerwe od internetu zrobił i jakąś lekturę przeczytał, może coś wtedy jeszcze się uformuje w tym wodogłowiu.
  • Odpowiedz