Wpis z mikrobloga

Fajna, agresywna kolarka szosowa, myślę żeby żonie kupić na raty, na dojazdy do pracy (ok 8KM w mieście w rano i wieczorem). Firma: Discovery, akcesooria leganckie - hamulce v-break, SR , aluminiowe
Co myślicie? Cena legitna, wygląda w sumie jak kolażówka za 5000zł, a na Tour the Polonie nikt tym )na razie) się nie wynoiera. Jeszcze gratis dają amulet, w końcu to dla kobiety ;)

https://allegro.pl/oferta/rower-gorski-mtb-27-5-meski-damski-prezent-amulet-11488829837

#rower #rowerstacjonarny#rowersoszowy #kolazowka #wysligowka #rowery #decathlon #sport
czlowiekzlisciemnaglowie - Fajna, agresywna kolarka szosowa, myślę żeby żonie kupić n...

źródło: comment_1654811094okP95iayH700kq6rTLqBIb.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Takie rowery dobrze szły na komunię w 1995r. Jeśli to nie bajt to dam ci dobrą radę. 1. Szukaj roweru z mostkiem typu ahead. Jeśli producent przycebulił na mostku to na bank również na każdym innym elemencie w tym rowerze.
2. W tylnym kole jest wolnobieg. Radzę unikać jak ognia.
3. Hak przerzutki zintegrowany z ramą. Hak musi być wymienny bo jakakolwiek awaria tego elementu to koniec żywota tej przecudnej
stamart - @czlowiekzlisciemnaglowie: Takie rowery dobrze szły na komunię w 1995r. Jeś...

źródło: comment_1654844329VTiOsw5SpxU1HRzQRmszj7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:
- Mostek 1 cal
- Koła wolnobieg
- przednią przerzutke kiedyś taką regulowałem - blaszki można zgiąć palcami
- tylnia noname
- zintegrowany hak - uszkodzisz hak rama na śmietnik (chyba że będziesz sie bawić w adaptery, nie zawsze sie da
- 17kg - jak na rower bez uginaczy to bardzo dużo = zero komfortu jazdy (bo waga).

Poszukaj lepiej jakiejś używki i daj komuś do ogarnięcia - wyjdzie taniej
Aczo - @czlowiekzlisciemnaglowie: 
- Mostek 1 cal
- Koła wolnobieg
- przednią prze...
  • Odpowiedz