Wpis z mikrobloga

Przesledzilem to jest spokojnie duzo do wyboru, za 200, 300, 500, mlode, stare, czarne, blond, chude, grube. I nawet sa na garso niektore


@putabarca: No to zamawiam chudą i młodą, cena nie gra roli i co? I gówno znajdziesz a nie babę. Każdy kto mieszka w Trójmieście i jest diviarzem potwierdzi, że nic tam nie ma, więc nie jesteś w ogóle ogarnięty w tym temacie
@Pralko-suszarka: też mi się wydaje że pierniczysz trochę farmazony bez pokrycia. Ja byłem parę tygodni temu w Krakowie który słynie z nędznego rynku div nie wliczając masaży (na garso ze świeczką szukać legitnych ogłoszeń) a jednak znalazłem od strzała jedną bardzo fajną do której chętnie bym poszedł kolejny raz. I to był saper bo opinii żadnej o niej nie znalazłem. Także coś mi się nie chce wierzyć że w Trójmieście nie
Ludzie mieszkaja w miasteczkach po 20-50k i nie placza tak jak ty co ma miasto 600k xD


@putabarca: Pewnie, w miasteczku fantasy z krasnoludami i elfami xD

@De_Fault: Nie byłem nigdy na divach i nigdy nie pójdę na sapera. Na pierwszą wizytę chce mieć sprawdzoną divę.

Ciekawe czemu na garso jest tyle opinii negatywnych od stałych bywalców którzy chodza na spapera?? Przecież gdyby były tam dobre jakościowo laski, to były
@Pralko-suszarka: Na garso weź poprawkę na to że ludzie chętniej dzielą się negatywnymi opiniami niż pozytywnymi. Jak ktoś trafi dobry kontakt to z reguły siedzi cicho. A druga sprawa jest taka że pełno szwagrów saperów łazi na jakieś #!$%@? za 150zł a potem się dziwi że coś poszło nie tak.

Rynek div w Polsce jest #!$%@? to FAKT, ale mimo wszystko idzie jeszcze znaleźć fajną opcję za 300zł.
Na garso weź poprawkę na to że ludzie chętniej dzielą się negatywnymi opiniami niż pozytywnymi


@De_Fault: Ale mamy też stałych bywalców co dzielą się każdą opinią. I o dziwo te dobre opinie orbitują wokół salonów masaży albo milf. I jak czytam czasami jak ludzie wymieniają się informacjami, to każdy tam potwierdza, że trójmiasto jest po prostu kiepskie jeśli chodzi o prostytutki.

Rynek div w Polsce jest #!$%@? to FAKT, ale mimo