Wpis z mikrobloga

Błąd m02 na shopee, naczytałem się naszukałem - ponoć ochrona przed multikontami..

Po pierwszym mailu dostałem suchą zwrotkę z formularza, ale moje oburzenie (zażądałem przedstawienia mi wszystkich przetwarzanych danych na mój temat i stwierdziłem, że nie działający kupon był wyłudzeniem ode mnie danych kontaktowych i bez niego nie zamierzam nic kupować), no i już w drugim mailu dostałem odpowiedź jak w załączonym obrazku.

Wrzucam info dla zainteresowanych, czasem wystarczy się upomnieć o swoje bo wiele osób pewnie sobie darowało.


#shopee
zuchtomek - Błąd m02 na shopee, naczytałem się naszukałem - ponoć ochrona przed multi...

źródło: comment_1654776452c3J1q9XUNQyAAGdeA6vHGu.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zuchtomek: xD dostales kupon ktory wciskaja kazdym cebulaka ktorzy do nich pisza czyli ten ktory tylko w apce mozesz zrealizowac prawdopodobnie po uzyciu go dostaniesz ograniczenie konta pozdrawiam ()
  • Odpowiedz
Ciekawe dlaczego oni w takiej duzej korporacji nie przedstawiaja sie z imienia i nazwiska, czyzby sie wstydzili ze tam pracuja?
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dadsnothome: Masz jakieś luki w logicznym rozumowaniu?

Dobrowolnie chciałem oddać dane w zamian za obiecane 15zł (nisko się cenie).
Jeśli obiecam, że wyślę Ci paczkę jak podasz dane adresowe, Ty podasz mi dane, a ja nie wyślę paczki to będzie dobrowolne czy wyłudzone pod jakimś pretekstem?
  • Odpowiedz
@zuchtomek: co ci sie niby nalezy xD to jest tylko opcja - nigdy nie miales tych 15 zł, a skoro ci mówią, ze nie mozesz wykorzystac kuponu, to znaczy, ze cos zle robisz. xD nikt ci niczego nie wyłudza - co oni mają ci powiedziec, skoro czesto tak bywa w BOKach, że sami nie wiedzą, czemu ci nie działa? typ który ci odpisuje nie ma wglądu w to, co masz
  • Odpowiedz