Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 36 lat i jestem Incelem Mireczki, nigdy jednak nie identyfikowałem się z tym środowiskiem, bo nie odczuwam w stosunku do różowych żalu czy niechęci. Nie powinno się żyć nienawiścią jaka niszczy tego kto ją odczuwa, gramy w grę zwaną życiem takimi kartami jakie dał los tak jak umiemy.

Myślę, że absolutnie nikt łącznie z moimi rodzicami nie wie, że jestem prawiczkiem, prowadzę normalne, spokojne i introwertyczne ale normlane życie. Umiem nawet utrzymywać kontakty społeczne z kobietami w pracy, ale na niewiele to się zdaje bo nie umiem flirtować i w tym wieku już się nie nauczę.

W tym wpisie nie chce się jednak żalić na swój los bowiem ten jest całkiem dobry i w sumie jestem szczęśliwy. Chciałbym podzielić się z "pustką" bo tym są anonimowe wyznania pewnym przejawem mojej ciekawości.

Jak to jest gdy ktoś ciebie dotyka? Nie mam na myśli nic keksualnego, a po prostu zwyczajny dotyk obcych palców na np ramieniu, jaki nie jest uściśnięciem ręki na powitanie czy dotykiem pielęgniarki pobierającej krew. Myślałem o tym ostatnio widząc zegnającą się parę ludzi na stacji kolejowej. Nie czułem zawiści czy gniewu, wręcz życzyłem im szczęścia ale wyżej wspomniana myśl urodziła się w mojej głowie.

Myślę aby iść na masaż z czystej ciekawości doznania tego uczucia. Wybiorę oczywiście mężczyznę nie kobietę, nie mam zamiaru drażnić swoich zmysłów kobiecym dotykiem, na tyle skutecznie zagłuszyłem w sobie popęd keksualny, że nie chce wprowadzać go do swojego życia takim doznaniem. Interesujenie jedynie samo doświadczenie dotyku innego człowieka.

Cała moja paplanina nie ma żadnego głębszego sensu, chciałem się po prostu podzielić myślami. A takie miejsce jak to którego i rak nikt prawie nie czyta jest ku temu idealne.

#przemyslenia #niebieskiepaski #uczucia #feels #dotyk #przegryw #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a162ddd51d5ce960c1e150
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4