Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w 2014/15 wykopki krytykowały PiS i pisały że ich rządy to będzie katastrofa? Bo ja też nie… XD

Macie swojego prezydenta co jedyną jego rolą jest bycie ulanym podnóżkiem Karakana a taki fajny, memiczny był. Hałs of kards dla wychodków.
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazwykopkow #bekazpolakow #bekazpodludzi #polityka
Pobierz F.....d - A pamiętacie jak w 2014/15 wykopki krytykowały PiS i pisały że ich rządy to...
źródło: comment_1654756305Ll0zW1G1SXrfLgartubE3I.jpg
  • 62
nie no, obiektywnie rzecz biorąc taka afera hazardowa miała realne konsekwencje - ktoś dzisiaj jeszcze pamięta o takim Chlebowskim


@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: przecież Chlebowski został wywalony w 2009 r., to były czasy kiedy jeszcze partie same siebie potrafiły rozliczać przy aferze. Co ma do tego pis po 2015?
A ja pamiętam bo należałem do tej bardzo nielicznej grupy. W życiu nie oddają głosu na nikogo z tej partii ani środowiska. Mój Świętej pamięci ojciec zawsze mówił oni ukradli księżyc to i wszystko ukradną. na nich w życiu nie głosować bo to będzie katastrofa dla Polski...
@mentari: meh, może masz racje, ale nadal uważam, że Tusk na białym koniu nie jest rozwiązaniem i szczerze mówiąc trochę martwią mnie te nostalgiczne płacze na głównej za PO, bo wcale nie było dużo lepiej, nikt nie pamięta w jak tragicznym stanie była służba zdrowia. A co z pieniędzmi skradzionymi z OFE? Tego też już nikt nie pamięta.
@Frasad ja krytykowałem ale większość wykopków była za mała by pamiętać lata 2005-2007. Większość społeczeństwa też miała chyba sklerozę. Co ja mówię, teść do dzisiaj broni tych nieudaczników.

Rząd nieudaczników popierany przez takich samych życiowych nieudaczników.
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: nazywasz KRADZIEŻĄ przekazanie części obligacyjnej OFE do ZUSu. Nie chcę mi się tego tłumaczyć więc pozostałem przy wyśmianiu i xD
Sorry, jeśli chcesz się wgłębić w temat to o tym trochę poczytaj; jeśli nie - powielaj dalej pisowską propagandę albo wprost kłam jak z aferą hazardową

https://forsal.pl/artykuly/729840,przyszlosc-ofe-likwidacja-czesci-obligacyjnej.html
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/jak-zus-przejal-srodki-z-ofe.html
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: Już tu komuś pisałem, akurat to co jest najczęściej wymieniane jako afery PO nie było aferami:
- OFE -> masz u @mentari
- ośmiorniczki -> jak posłuchasz całości nie wyrwanej z kontekstu przez Latkowskiego to to są normalne rozmowy, ale po pracy i wulgarnym językiem, bez cienia kryminału a najbardziej kontrowersyjna rzecz powiedział tam Morawiecki. Średnio wizerunkowo ale spotkania z lobbystami czy szefem NBP nie jest najcudowniejsze, ale nie jest
nazywasz KRADZIEŻĄ przekazanie części obligacyjnej OFE do ZUSu. Nie chcę mi się tego tłumaczyć więc pozostałem przy wyśmianiu i xD


@mentari: całe te filary to była jedna wielka kradzież, nawet bez przekazywania ich do ZUS, to było pobierane 7% przy wpłacie, 7% przy wypłacie emerytury, zyski kapitałowe na poziomie obligacji lub niżej, a jak kipniesz przed wykupieniem emerytury to pieniądze "przepadają" (czyt. znajdują innego właściciela). Nawet wyrok NSA jest, że te
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: To co napisałeś, to nie afera PO tylko uwagi do ludzi projektujących ten system w latach 90. Wiadomo, że trochę nazwisk się przewija tu i ówdzie, ale tak samo brali w tym udział ludzie dziś związani z PiS. PO zrobiło sensowne przeksięgowanie, PiS dorżnął OFE akurat skubiąc trochę procent przy okazji, prosto do budżetu.
@Frasad: Też mnie trochę ogarnęła wtedy ta PiSmoda, mimo że nawet na wypok nie wchodziłam. W narodzie było wtedy straszne zmęczenie platformą, wydawało się, że gorzej być nie może (o jakże się myliliśmy...). Zwłaszcza wśród młodych, za ich poprzedniego panowania byłam jeszcze nastolatką, nie interesowała mnie sytuacja w kraju.

Z tą różnicą, że w przeciwieństwie do większości narodu, ja ogarnęłam się już w 2015, między wyborem Anżeja, a wygraniem przez nich
Jeśli to co piszę to jest PiS-owska propaganda to niezłe XD


@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: lol, przecież to co napisałeś to właśnie patologia systemu, który został częściowo przez PO zdemontowany xD

dobra, nie mam zamiaru debatować dalej które gówno jest bardziej gówniane, bo jeszcze się ubrudzę.


xD no ładnie podsumowałeś, pis = po / sld / psl; jarek pluje ci w jape i się śmieje bo takie symetrystyczne #!$%@? jest wyłącznie na korzyść pisu.
jarek pluje ci w jape i się śmieje bo takie symetrystyczne #!$%@? jest wyłącznie na korzyść pisu


@mentari: nom, masz rację lepiej nadstawić tyłek w drugą stronę z nadzieją, że tam bardziej posmarują wazeliną niż w ogóle zrezygnować z bycia ruchanym XD