Wpis z mikrobloga

@Frasad: wybór jak między dżumą a cholerą - podziękuję. PiS dobrze zaczął z początku (jak zaczęli rozliczać afery), potem jednak wjechał socjal i sami zaczęli kraść, czego zresztą można się było spodziewać, nie wiem kto myślał, że PiS jest lepszy. W ogóle, uważam, że każdy kto myśli, że którakolwiek z partii PO, PiS, SLD, PSL coś zmieni na lepsze w Polsce to powinien się udać na jakąś obserwację psychiatryczną, dla własnego
  • Odpowiedz
@Frasad: od czasu gdy zaczął się hype na pis (czy jak kto woli trolle zaczęły pracę), mówiłem, że to zła partia, która będzie niszczyć Polskę. Co słyszałem w zamian od narodowych polskich idiotów? Wyłącz tv, włącz myślenie, za dużo wyborczej i tvnu, weź poczytaj niezależne media.
Co można usłyszeć od nich dziś? Pis to lewactwo, nigdy na nich nie głosowałem!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frasad: pamiętam jak #!$%@? mnie wtedy nastroje polityczne na tym portalu. Banda #!$%@? idiotów wychowana przez swoich równie głupich rodziców. Był Korwin i był byle nie peło hehe pis
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak w 2014/15 wykopki krytykowały PiS i pisały że ich rządy to będzie katastrofa? Bo ja też nie… XD


@Frasad: z ciekawości sobie wlazłem w jakieś znalezisko na temat wyborów z 2015 roku po ogłoszeniu wyników. I o dziwo było sporo plusowanych komentarzy krytykujących PiS. Dziwne. Bo miałem wrażenie tak jak ty że większość to jednak PiS chwaliła.
  • Odpowiedz
W ogóle, uważam, że każdy kto myśli, że którakolwiek z partii PO, PiS, SLD, PSL coś zmieni na lepsze w Polsce to powinien się udać na jakąś obserwację psychiatryczną


@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: dodaj konfe to sie zgodze
  • Odpowiedz
@Frasad: czara niespełnionych obietnic się przelała. Ludzie byli już zmęczeni rządami PO. A tu przyszedł starszy nisko rosły pan i powiedział że jak wygra to będziecie mogli pójść do MOPSu i wziąć co miesiąc wielokrotność 500zl.
Teraz widząc obietnice Tuska czyli między innymi waloryzacja 500+ zagłosowałbym właśnie na niego, przez to że PO nie spełnia obietnic. A lepszy polityk który nic nie robi niż taki co nieudolnie próbuje wszytsko zmieniać. Czego
  • Odpowiedz
z ciekawości sobie wlazłem w jakieś znalezisko na temat wyborów z 2015 roku po ogłoszeniu wyników. I o dziwo było sporo plusowanych komentarzy krytykujących PiS. Dziwne. Bo miałem wrażenie tak jak ty że większość to jednak PiS chwaliła.


@Banek5000: bo wtedy już trolle świętowały i miały wolne, serio. Całkiem inne nastroje dominowały PRZED wyborami w czasie kampanii
  • Odpowiedz
dodaj konfe to sie zgodze


@xVolR: oni jeszcze nie rządzili dlatego ich tutaj nie wymieniłem, teraz mają kiepski PR (zwłaszcza na wypoku), ale wg mnie to wszystko mocno rozdmuchane (#niepopularnaopinia).

że co? xD


@mentari: no rozliczali afery całkiem nieźle, podatków nawet przez pierwsze lata nie podnosili, dopiero potem zaczęły się pińcet plusy i inne głupoty (żeby nie było: nadal uważam, że to wybór pomiędzy dżumą a cholerą).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
A pamiętacie jak w 2014/15 wykopki krytykowały PiS i pisały że ich rządy to będzie katastrofa?


@Frasad: Od początku ich hejtowałem, bo już ich zapowiedzi nie zwiastowały niczego dobrego. Z drugiej strony społeczeństwo po drugiej kadencji PO miało prawo być rozgoryczone więc populistyczne #!$%@? trafiało na żyzny grunt.

IMO absolutnie najgorsze, co mogło się stać to te narodowo świętojebliwe komuchy u władzy i #!$%@? przez nich okresu gospodarczego prosperity. W kryzys
  • Odpowiedz
@Frasad: ja pamietma ich "rzady" z lat 2005-2007, potem cyrki na grobach ofiar z kwietnia, "gdzie jest krzyz", a ludzie #!$%@? tu wchodzil i pisali "nie straszcie pisem" xD
  • Odpowiedz