Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w 2014/15 wykopki krytykowały PiS i pisały że ich rządy to będzie katastrofa? Bo ja też nie… XD

Macie swojego prezydenta co jedyną jego rolą jest bycie ulanym podnóżkiem Karakana a taki fajny, memiczny był. Hałs of kards dla wychodków.
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazwykopkow #bekazpolakow #bekazpodludzi #polityka
Pobierz F.....d - A pamiętacie jak w 2014/15 wykopki krytykowały PiS i pisały że ich rządy to...
źródło: comment_1654756305Ll0zW1G1SXrfLgartubE3I.jpg
  • 62
A pamiętacie jak w 2014/15 wykopki krytykowały PiS i pisały że ich rządy to będzie katastrofa?


@Frasad: Od początku ich hejtowałem, bo już ich zapowiedzi nie zwiastowały niczego dobrego. Z drugiej strony społeczeństwo po drugiej kadencji PO miało prawo być rozgoryczone więc populistyczne #!$%@? trafiało na żyzny grunt.
IMO absolutnie najgorsze, co mogło się stać to te narodowo świętojebliwe komuchy u władzy i #!$%@? przez nich okresu gospodarczego prosperity. W kryzys
@Deska_o0: Kogoś spoza układu? A, też nie bo wszystkich rozproszono, zablokowano im możliwość szerszego rozgłosu, uznano za szurów i ruskich agentów na co większość narodu złapała zarzutkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
d początku ich hejtowałem, bo już ich zapowiedzi nie zwiastowały niczego dobrego. Z drugiej strony społeczeństwo po drugiej kadencji PO miało prawo być rozgoryczone więc populistyczne #!$%@? trafiało na żyzny grunt.

IMO absolutnie najgorsze, co mogło się stać to te narodowo świętojebliwe komuchy u władzy i #!$%@? przez nich okresu gospodarczego prosperity. W kryzys mogliśmy wejść o wiele łagodniej, ale #!$%@? tam. Ważne, że na "bombelki i seniorom dajo".


@Defender: Szkoda
@Frasad: Jak wtedy pisałem że wszystko jest lepsze od PiSu to wyzywali mnie od antypolaków I kazali się wynosić z kraju xd

No bo przecież Duda młody i dynamiczny nie będzie strażnikiem żyrandola, i nie będzie podpisywał wszystkiego. A poza tym to dbają o polskie interesy. XD

Wykopki żadnego bajta tak nie łyknęły jak tego o fajnym PiSie. Jakieś - orientacyjnie - 70% ludzi tutaj głosowało na Dudę. XD