Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Co ja #!$%@?łem.
Wczoraj miałem wysłać pewien dokument. Mówię o tym szefowej: idę wysłać wniosek bo zapomnę. I przez 5 sekund jakie szedłem do biurka, zapomniałem xD
Przypomniało mi się podczas kąpieli. Jak pomyślałem: ciekawe co by było gdyby teraz poraził mnie prąd. (bo to wniosek o dofinansowanie mój prąd) #!$%@?łem z wanny jak głupi i pobiegłem do laptopa, ale zabrakło mi ze 30 sekund żeby zdążyć przed północą (°°
I teraz już #!$%@? te 3000 zł dofinansowania, chociaż dostanę za to po dupie, no bo czemu nie.
Ale dlaczego mam takie jazdy z pamięcią i takie #!$%@? myśli?
#pracbaza #zalesie #niewiemjaktootagowac
  • 17
  • Odpowiedz
@Wycu91: za dużo na głowie. Mam kilkadziesiąt rzeczy na głowie codziennie. O ile w pracy jako tako ogarniam, bo mam listę, to w życiu prywatnym muszę wszystko do kalendarza dodawać, bo nie wiem co się dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@j557: prawdopodobnie, albo za dużo spraw na raz, jak pisze @A_R_P:
Ostatnio mam na głowie pierdyliard rzeczy, prywatnych i zawodowych. Wcześniej jakoś to się spinało, a teraz zaczyna się rozłazić. Muszę wdrożyć kalendarz i notatki.
  • Odpowiedz
@kiszczak No widzisz, op w ogóle nie pali, a ja jaram od 15 lat i w ogóle nie zdarza mi się zapomnieć o jakichś istotnych dla mnie rzeczach, więc jak to jest?
  • Odpowiedz
@Kriegor Jesteś jednym z tych, którzy twierdzą, że ziółko to zupełnie zdrowe jest?
Tak to jest, że jednemu szkodzi więcej, drugiemu mniej. Co to w ogóle za pytanie?
  • Odpowiedz
@Wycu91: Jak masz sporo na glowie to nic dziwnego, ze zapominasz. Ja baaaardzo czesto nastawiam sobie bydzi z notatkami na byle #!$%@?. Na rzeczy nieregularne typu ktos mnie poprosil, zebym cos sprawdzil czy zrobil, ale tez na regularne jak np korepetycje czy terapie, ktore mam zawsze o tej samej godzinie. Nie przejmuje sie, ze zapomne i zawsze zrobie to co jest do zrobienia. Polecam ;)
  • Odpowiedz