Wpis z mikrobloga

Szukam gier na Xboxa Series S #xbox #gry
Do tej pory najlepiej grało mi się w Ryse Son of Rome, Wiedźmina 3 i Path of Exile.
Na padzie źle gra mi się w gry z widokiem z pierwszej osoby więc odpada TES, na które lubię grać w PC.
Generalnie szukam po prostu czegoś żeby się odprężyć po pracy, więc nie chce jakichś gier wymagających zbyt dużo myślenia ani skilla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do ceny, najlepiej żeby dało się wyrwać gdzieś do max 50zł.
Myślę że fajnie grałoby mi się w takie Diablo 2, ale nie ma mowy żebym wydał ponad 2 stówy na grę xD

Polecicie coś?
  • 17
@59b862cef4: sam niedawno zacząłem przygodę z konsolą i moją pierwszą grą właśnie jest Skryim. Na początku to była tragedia, ale w opcjach ustawiłem prędkość kamery na minimum i muszę przyznać, że po kilku godzinach bardzo wygodnie mi się gra :)
AC Valhallę dostaniesz za 60 zł z Argentyny. Te różne wersje Deluxe Hiper Super pewnie trochę drożej, ale nie ma tragedii.
@vulcanitu: niski dystans rysowania, rozdzielczość 4:3 w której UI zabiera sporą część ekranu, tekstury niższej jakości niż na PC. Niestety zbyt psuje mi to immersję bo sporo grałem na openmw i wiem że ta gra może wyglądać o wiele lepiej przy oryginalnych modelach i teksturach ( ͡° ͜ʖ ͡°)