Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@void1984: @pamperap: Gadałem z gościem a i wziąłem na test jedna sztukę. Chiński syf, trzeba przyznać że dobrze wykonany ale testy użytkowe i po rozebraniu okazuje się że to podróba. Rzekoma stal d2 strzeliła na pół, rzekome s30v wygięło się jak 440c ...
  • Odpowiedz
@Afropolon: @void1984: na forum jest od 2 miesiecy, dziwne ze nikt nie kupil skoro taka okazyjna cena. Jak rozpoznac ze to markowy? Napisac do producenta i podac numer produktu? https://forum.knives.pl/index.php/topic,214036.0.html
a może znacie jakieś fajne w takiej cenie, do głowy mi przychodzą joker (tutaj są raczej brzydkie, mają ten brzuszek wielki), barkriver jakos mnie nie przekonywały, ale w sumie popatrze na nie, są bardziej eleganckie niż agresywne w wyglądzie. No
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Henrietta_Paczelokowska:
1. Nie spodziewałbym się że na knives.pl znajdą się ściemniacze - tam wciskanie podróby to grzech pierworodny a i ludziska uczone poznają ściemę.
2. Jak rozpoznać podróbę:
-cena (banał ale ten kto potrafi wystawić nóż na aukcję, potrafi też googlowac i szybko ogarnia ceny)
-detale i detale detalów - CHR ogarnia jakotako technologie ale wyciska maks z produkcji - w przypadku microtecha to co oryginalnie frezowane z bloku aluminium u
  • Odpowiedz