Wpis z mikrobloga

Inter jeszcze dziś może zamknąć transfer Dybali via Di Marzio

XD bawi. Rok temu dla 99.9% tagu legenda klubu, niektórzy to go nawet z ADP stawiali (XD), Allegriego i Arrivabenne na śmietnik wywieźć chcieli, bo nie chcieli połamańcowi dać kosmicznych pieniędzy.

Potem się okazało, że absolutnie nikt mu nie chce dać wysokiej tygodniówki i ze w zasadzie to wszyscy w Europie o nim zapomnieli i mają #!$%@? xD No i typ idzie do Interu, za pensje chyba jeszcze niższą niż mu w Turynie oferowali, z tą różnicą, że przez kibiców Juve będzie teraz znienawidzony, a dla Interu będzie pewnie czwartym/piątym zawodnikiem do ataku (w zależności czy Lautaro odejdzie i Lukaku przyjdzie)

Gratuluje kibicom Interu, bo podebranie takiego zawodnika to zawsze fajny pstryczek w nos, ale jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie, to 40letni Alexis to lepszy wybór niż piłkarska abominacja jaką od czterech lat jest Dybala

EDIT: Zapomniałem ze tam Mkhitaryan przyszedł XD przecież Dybala w przyszłym sezonie nie zrobi nawet 1000 minut i tym razem nie będzie to dlatego, ze się #!$%@? po dwóch meczach na resztę sezonu XD

#intermediolan #seriea #juventus #plotkitransferowe
realbs - Inter jeszcze dziś może zamknąć transfer Dybali via Di Marzio 

XD bawi. R...

źródło: comment_1654706574atojx0oNdA9V71AFQklAl8.jpg

Pobierz
  • 4
Tbh to jestem pewien, ze inter bierze go tylko po to, żeby utrzeć nosa kibicom Juve. Za gościem nie przemawia absolutnie nic. Jest fatalny, dla mnie najbardziej przereklamowany piłkarz XXI. wieku. Nie wiem czy najbardziej overrated w historii, bo tyle na tym świecie nie żyje, żeby to stwierdzić, ale po prostu #!$%@?
@realbs: zapomniałeś, ze tak jak Inzaghiego ciągnie do szrotu z Lazio (Correa, Caicedo, Lazzari, Luis Felipe czy o boże Acerbi) tak Marottę ciągnie do szrotu z Juve. Co ciekawe Marotta robi podchody pod Cuadrado.

PS> Zhang dał zielone światło na tygodniówki dla trio Lautaro, Dybala, Lukaku a sam transfer Lukaku jest w 66% dogadany (znaczy Marotta chce, Lukaku też chce i Chelsea też chce - tylko, ze 23 mln € za
Potem się okazało, że absolutnie nikt mu nie chce dać wysokiej tygodniówki i ze w zasadzie to wszyscy w Europie o nim zapomnieli i mają #!$%@? xD No i typ idzie do Interu, za pensje chyba jeszcze niższą niż mu w Turynie


@realbs: mówi się o 5 - 5.5mln + bonusy, Mkhitaryan to raczej by odciążyć Hakana i Barelle