Wpis z mikrobloga

Wszystkim, którzy wybierają się na #protest z blokowaniem Orlenu radzę przejrzeć auto pod kątem sprawności i obowiązkowego wyposażenia, czyli:
-trójkąt,
-gaśnica, (sprawna, z ważną datą)
-sprawne oświetlenie, (motocykle tak samo)
-jak jest głośny wydech i masz możliwość go wyciszyć to wycisz. (motocykle tak samo)
Na wypadek, gdyby PiS wysłał swoich służących w radiowozach na trzepanie protestantów i łowienie dowodów rejestracyjnych. Zwłaszcza w sobotę, kiedy szykuje się najwięcej akcji w kraju.
#polska #blokujemyorlen #paliwo #orlen
  • 75
  • Odpowiedz
UWAGA UWAGA! Tak, wiem już, że nie ma konieczności posiadania gaśnicy z ważną datą. XD Początkowo wpisałem bez tej uwagi, potem zasugerowałem się komentarzem jednego mirka i edytowałem, a teraz cofnąć się nie da.
  • Odpowiedz
@BulgarskiTaboret: ogólnie rzecz biorą , w sobotę mam oststnia nockę na Orlenie. Pracuje jako student na weekendy i chce spokojnie zarobić na swoje utrzymanie. Dla wszystkich którzy chcą uprzykrzać życie pracownikom: nie znam nikogo z mojej stacji kto popierałaby PiS, pracujemy bo mamy tutaj prace i mamy za co żyć. Dlatego jak zamierzacie płacić groszówkami to naprawdę uprzykrzanie życie ludziom, którzy maja z pisem tyle wspólnego co banan i brokuł.
  • Odpowiedz