Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 914
Siema! Dziś dla mnie dość duży dzień, więc po prostu muszę to z siebie wyrzucić. Po dwóch latach czekania (przez Covida) została mi przyznana wiza Working Holidays do #japonia (pic rel). W związku z tym dwie sprawy - po pierwsze na tagu #sziszucontent od momentu wyjazdu tj. od początku Sierpnia będę publikował różne zdjęcia, opowieści z miejsc w których byłem, ogółem ciekawostki (dla mnie rzeczy ciekawe) z Japonii, trochę kolejowych tematów (zboczenie zawodowe), a także historie związane z moją pracą, którą tam podejmę, a w sumie to pracami, bo będzie ich kilka. Wpisów prawdopodobnie będzie sporo, bo nie chce przypadkiem zapomnieć języka polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Druga sprawa to #rozdajo dla osób obserwujących mój tag (tam wyżej) lub mnie. Po przyjeździe do Japonii 12 osób wyślę pocztówkę z dodatkowym prezentem do kwoty 3200 jenów (około 100zł). Pocztówki będą wysyłane co miesiąc (żebym się wypłacił xD) z różnych miejsc Japonii, dlatego niektórzy mogą wylosować swoją pocztówkę dopiero na Sierpień 2023r., będzie decydować kolejność wylosowania. A samo losowanie odbędzie się 15 Czerwca, za tydzień.

Osoby, które tematem nie są zainteresowane, a nie chcą być wołane przez tagi #japonia polecam dodać mój tag #sziszucontent i jeśli tagi będą działać poprawnie to nie powinniście widzieć moich wpisów.

Miłego!! :D i jak macie jakieś pytania związane z aplikowaniem o taką wizę i sam wyjazd to nie krępujcie się
Shishu - Siema! Dziś dla mnie dość duży dzień, więc po prostu muszę to z siebie wyrzu...

źródło: comment_16546791455eGXySX6rfXCzoPPkYaxm8.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
od początku Sierpnia będę publikował różne zdjęcia, opowieści z miejsc w których byłem, ogółem ciekawostki (dla mnie rzeczy ciekawe) z Japonii,


@Shishu: Byłem na Filipinach, w Malezji, Wietnamie i Tajlandii

daj znać jak to jest z Japonkami

lecą na białych? mają ego #!$%@? w kosmos w porównaniu do Polek?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rtpnX: @NoMercyIncluded: imo będzie gorzej niż z Krzysiem, bo jeszcze źle na tym nie wyszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sprus: zamknięte w sobie, ciężko się dogadać bez japońskiego, ale grzeczne i ułożone w większości. co do ego to musiałbym z jakąś pospotykac się dłużej więc to pewnie dopiero podczas wyjazdu, tamte cechy ogólne wyhaczylem jak byłem ostatnim razem
  • Odpowiedz
@Shishu: pamiętam jak byłem na Filipinach na wyspie Cebu przy wodospadach Kawasan xD

w ciągu jednego dnia dostałem z dwie propozycje od Filipinek takich mocnych 8/10 (tak powyżej 170cm wzrostu i bez penisa) że...

  • Odpowiedz
@Shishu: zapytam tu, bo być może jesteś bardziej na bieżąco - jak z wjazdem dla turystów? można? a jak nie, to czy są jakieś plotki albo projekcje kiedy znowu się otworzą na wszystkich?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jazmojegopokoju: pracował i wypoczywał ( ͡° ͜ʖ ͡°) plan jest taki by Sierpień spędzić na leniuchowaniu, potem do pracy na 4 miesiące i zmiana miejscówki, zaczynam w Osace

@Pankuronium: już jest, masakry w Nankinie nigdy nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) masakrę wymysliliscie wy, wykopki

@tomeks85: wiza darmo. ale musisz być młody(maks 30 lat), musisz mieć pieniądz na
  • Odpowiedz
@Shishu: uuu pozazdroscic. Bylem 2 razy w Japonii i uwielbiam ten kraj. Ze tez nie wiedzialem ze mozna tak latwo dostac wize pracownicza...tak to tez bym pojechal...
Przywiez mi kapke Matchy ()
  • Odpowiedz
znaleźć firmę, która za Ciebie poręczy (oczywiście za hajs) że nie zrobisz żadnych głupstw covidowych


@Shishu: To robisz już z myślą o przyszłej pracy, czy taka biurokratyczna formalność, którą załatwiasz z dowolnego ogłoszenia za pieniądze?
  • Odpowiedz
@tomeks85: przypomniales mi xD bylem na onsenie w Osace gdzies na 6-8 lietrze, wiec nie wiezowiec ale blisko :D
Ja lubie takie umieszczone w lesie przy rzeczce z fajnym widokiem :)
  • Odpowiedz
@derylio1: to pewnie tem sam, w tym budynku chyba glownie parkingi byly a na gorze onsen.Do dzis pamietam to lezenie na kamyczkach po ktorych splywa goraca woda. W 2 min zasnalem.
  • Odpowiedz