Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 915
Siema! Dziś dla mnie dość duży dzień, więc po prostu muszę to z siebie wyrzucić. Po dwóch latach czekania (przez Covida) została mi przyznana wiza Working Holidays do #japonia (pic rel). W związku z tym dwie sprawy - po pierwsze na tagu #sziszucontent od momentu wyjazdu tj. od początku Sierpnia będę publikował różne zdjęcia, opowieści z miejsc w których byłem, ogółem ciekawostki (dla mnie rzeczy ciekawe) z Japonii, trochę kolejowych tematów (zboczenie zawodowe), a także historie związane z moją pracą, którą tam podejmę, a w sumie to pracami, bo będzie ich kilka. Wpisów prawdopodobnie będzie sporo, bo nie chce przypadkiem zapomnieć języka polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Druga sprawa to #rozdajo dla osób obserwujących mój tag (tam wyżej) lub mnie. Po przyjeździe do Japonii 12 osób wyślę pocztówkę z dodatkowym prezentem do kwoty 3200 jenów (około 100zł). Pocztówki będą wysyłane co miesiąc (żebym się wypłacił xD) z różnych miejsc Japonii, dlatego niektórzy mogą wylosować swoją pocztówkę dopiero na Sierpień 2023r., będzie decydować kolejność wylosowania. A samo losowanie odbędzie się 15 Czerwca, za tydzień.

Osoby, które tematem nie są zainteresowane, a nie chcą być wołane przez tagi #japonia polecam dodać mój tag #sziszucontent i jeśli tagi będą działać poprawnie to nie powinniście widzieć moich wpisów.

Miłego!! :D i jak macie jakieś pytania związane z aplikowaniem o taką wizę i sam wyjazd to nie krępujcie się
Shishu - Siema! Dziś dla mnie dość duży dzień, więc po prostu muszę to z siebie wyrzu...

źródło: comment_16546791455eGXySX6rfXCzoPPkYaxm8.jpg

Pobierz
  • 77
od początku Sierpnia będę publikował różne zdjęcia, opowieści z miejsc w których byłem, ogółem ciekawostki (dla mnie rzeczy ciekawe) z Japonii,


@Shishu: Byłem na Filipinach, w Malezji, Wietnamie i Tajlandii

daj znać jak to jest z Japonkami

lecą na białych? mają ego #!$%@? w kosmos w porównaniu do Polek?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rtpnX: @NoMercyIncluded: imo będzie gorzej niż z Krzysiem, bo jeszcze źle na tym nie wyszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sprus: zamknięte w sobie, ciężko się dogadać bez japońskiego, ale grzeczne i ułożone w większości. co do ego to musiałbym z jakąś pospotykac się dłużej więc to pewnie dopiero podczas wyjazdu, tamte cechy ogólne wyhaczylem jak byłem ostatnim razem
@Shishu: pamiętam jak byłem na Filipinach na wyspie Cebu przy wodospadach Kawasan xD

w ciągu jednego dnia dostałem z dwie propozycje od Filipinek takich mocnych 8/10 (tak powyżej 170cm wzrostu i bez penisa) że...

@Shishu: zapytam tu, bo być może jesteś bardziej na bieżąco - jak z wjazdem dla turystów? można? a jak nie, to czy są jakieś plotki albo projekcje kiedy znowu się otworzą na wszystkich?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jazmojegopokoju: pracował i wypoczywał ( ͡° ͜ʖ ͡°) plan jest taki by Sierpień spędzić na leniuchowaniu, potem do pracy na 4 miesiące i zmiana miejscówki, zaczynam w Osace

@Pankuronium: już jest, masakry w Nankinie nigdy nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) masakrę wymysliliscie wy, wykopki

@tomeks85: wiza darmo. ale musisz być młody(maks 30 lat), musisz mieć pieniądz na koncie by się
@Shishu: uuu pozazdroscic. Bylem 2 razy w Japonii i uwielbiam ten kraj. Ze tez nie wiedzialem ze mozna tak latwo dostac wize pracownicza...tak to tez bym pojechal...
Przywiez mi kapke Matchy ()
znaleźć firmę, która za Ciebie poręczy (oczywiście za hajs) że nie zrobisz żadnych głupstw covidowych


@Shishu: To robisz już z myślą o przyszłej pracy, czy taka biurokratyczna formalność, którą załatwiasz z dowolnego ogłoszenia za pieniądze?
@tomeks85: przypomniales mi xD bylem na onsenie w Osace gdzies na 6-8 lietrze, wiec nie wiezowiec ale blisko :D
Ja lubie takie umieszczone w lesie przy rzeczce z fajnym widokiem :)