Wpis z mikrobloga

@przecietnyczlowiek: Homm4 ma przeogromny potencjał do worldbuildingu ale wtedy trzeba wybiegać poza grę. Kampanie, skrypty, storytelling, hotseat, muzyka, elementy rpg edytor map i biografie bohaterów doskonałe tylko szkoda że: stworzyli infernopolis, usunęli Cytadele, nie dali ulepszeń i zrobili z balisty jednostkę. Mnie tam za dzieciaka bardziej podobała się mechanika czwórki niż trójki - wysoko rozwiniętym bohaterem z walką i potionkami można niszczyć całe armie. 7 Bohaterów do 70lvl i można z
  • Odpowiedz
Właśnie cisnę kampanię z Yog. Nie wiem jak to się stało, że nigdy jej nie przechodziłem. Coś wspanialego wrócić do gry po tylu latach :) a wołam, bo potwierdzam wszystkie wpisy na temat najlepszych w h3. H4 nie grałem, bo tam chyba już 3 d było.
@Skorvez_957_
  • Odpowiedz
@krolwsi: Yoga i Gelu lubiłem najbardziej pewnie dlatego że udało mi się je przejść za gównioka kiedy inne były za trudne dla 6-10 letniego ja. Więcej czasu spędziłem przy czwórce z powodu mechaniki bohaterów.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_ kuźwa xD a ja na Yogu się mecze i dostaje baty xD (robię właśnie misję z bramami). Muszę rozkminic chyba lepsza obronę, bo ziomek mi wpada jak do siebie. :|
  • Odpowiedz