Wpis z mikrobloga

#przegryw #kielbasawyborcza ej co wy na to aby złożyć petycję do rządu dla samotnych? zwałoby się to "randkowe" i udokumentowani single dostawali by miesięcznie 300zł aby mieć dodatkowy fundusz na randki.
Każdy wie że randki kończą się segzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc niech rząd nam funduje to, w końcu segzy = ciąża = przyrost naturalny więc rząd powinien też wesprzeć naszą #!$%@?ą stronę.

#!$%@? mnie to że tu rozdają na emerytów, tu na gówniaki, kiedy ktoś się w końcu zainteresuje stymulacją osób samotnych aby zredukować masę #!$%@? w społeczeństwie.
  • 14
@ugabugadojaskini: Ja bym to rozwiązał inaczej. Związku z tym, że brakuje kobiet w wieku rozrodczym, wprowadził bym opłatę dla każdej samotnej kobiety po 25 roku życia. Każda samotna musiałaby płacić dodatkowy podatek 300+ od samotności. Jeżeli jej BMI przekraczałoby 28, to byłoby dodatkowe 100 zł za każdy kilogram więcej. Tym z BMI 26-27 darował bym, bo niektórzy faceci lubią jak kobieta ma więcej ciałka. Za to samotny chłop dostawałby karnet (nie
@ugabugadojaskini: Jak miałem nie polecieć. Na Badoo spotykałem różowe które były w #!$%@? grube, bez pracy i nawet prawa jazdy i jeszcze miały do mnie wymagania. Jakby facet tylko jedną z tych rzeczy spełniał, np. był bezrobotny, to na rynku matrymonialnym by nie istniał.
@Marcin840: podejrzewam że nie rozwiązałoby to problemu, kobity tak są zaprogramowane dobry wygląd = dobre geny, nie ważne czy jesteś jakiś super inteligenty, jak jesteś brzydki to w obecnych czasach masz -10 charyzmy na start ¯\_(ツ)_/¯ nie jest to nawet jakiś specjalny blackpill, ot zwyczajna natura. W świecie zwierząt jest tak samo, najsilniejsze jednostki mają największą pulę rozrodczą.