Wpis z mikrobloga

Kolejne wątki że android to gówno i porównywanie iphone za minimum 3k do jakichś samsungów czy xiaomi za 700zł xd. Kiedy ludzie w końcu zrozumieją że jeśli chce się porównywać IOSa do androida to powinno się to robić do czystej dystrybucji od google w pixelach albo AOSP? Inaczej to porównywania modyfikacji androida przez producenta do IOS tworzonego pod kilka modeli telefonów.

I żeby nie było sam nie jestem fanboyem androida, myślę ostatnio o zakupie ipada bo imo tablety z IOSem są sensowniejsze niż te z androidem ale jeśli chodzi o telefony to Pixel 5 poprostu lepiej wpisuje się w moje potrzeby niż jakikolwiek Iphone. A 90% problemów androida które wymieniają fanboye apple dotyczą głównie nakładek producenta w dużo tańszych smartfonach z androidem.
#android #apple #google #iphone #pixel
423frewq4f23 - Kolejne wątki że android to gówno i porównywanie iphone za minimum 3k ...

źródło: comment_1654618265MdbMuxqYfWM7taG7gUhnvf.jpg

Pobierz
  • 25
@423frewq4f23: czyli twierdzisz że w porównaniu systemu iOS i Android należy porównywać iOS którego w Polsce jest około 10% na rynku smartfonów z Androidem od Googla którego jest poniżej 1%? Że w porównaniu należy ominąć Samsunga z prawie 23% udziałem?
czyli twierdzisz że w porównaniu systemu iOS i Android należy porównywać iOS którego w Polsce jest około 10% na rynku smartfonów z Androidem od Googla którego jest poniżej 1%?


@aarahon: Ale co ma w takim porównaniu to ile tych smartfonów jest w Polsce? Porównujemy system do systemu, jak ktoś narzeka na androida to nie pisze że "Android w Polsce to gówno" tylko "Android to gówno". I najuczciwsze porównanie z IOSem jest
Ale co ma w takim porównaniu to ile tych smartfonów jest w Polsce?


@423frewq4f23: no to że w takim razie użytkownicy androida mają o nim złe wrażenie bo znaczna większość z nich używa androida który nie jest na tyle dobry żeby można byłoby porównywać go z iOS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@423frewq4f23: szanuję, ale ogólnie jest to walka z wiatrakami. Dobrze jest uświadamiać ludzi że porównują telefon z czystym softem za 3000+ (w momencie premiery) do takiego z upośledzonym softem za 500+, pokazywać że istnieje alternatywa. Ale dopóki Apple nie sprzedaje słabych telefonów, a konkurencja to robi, to dla typowego użytkownika wnioski są proste. Przynajmniej do momentu aż nie będzie Pixeli u polskiego operatora (czyli nigdy ( _)).
@