Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mimo wszystko nie zazdroszczę pracy na #orlen obecnie, ludzie wchodzą #!$%@? bo zalali za 200 złotych a wskazówka ani się nie ruszyła to oni muszą witać ich uśmiechem i całą litanię pytań zadać, a czy punkty a czy kawa a że polecam #hotdog i w ogóle w #!$%@? innych, gdzie każdy klient sobie myśli w głowie "zamknij już mordę" ja tu 200 złotych wydałem za parę litrów benzyny a ty mi tu hotdoga jeszcze wciskasz za 17 złotych
@orlen_lite
DzonySiara - Mimo wszystko nie zazdroszczę pracy na #orlen obecnie, ludzie wchodzą #!...

źródło: comment_1654595338kL3spyxwRjYHl7AaeJiZir.jpg

Pobierz
  • 11
@DzonySiara: tankowanie na orlenie ma jedną przewagę nad innymi stacjami paliw : możesz płacić appką przy dystrybutorze, fakturka leci automatycznie na maila i masz w pompie kolejki do kasy, 15min czekania bo jakiś pajac potrzebuje 4 hotdogi a inny zbiera punkty na kartę "vitay" czy inne "#!$%@?" gdzie jak się wyda 200 000zł na paliwo to dostanie breloczek ZA DARMO!!!11!one

ze stacji paliw zrobił się cyrk na poziomie poczty polskiej...
@DzonySiara: mam to samo. Za każdym razem mega współczuję tym ludziom ( ͡° ʖ̯ ͡°) tym bardziej jak zawsze mijam na stacji jakichś #!$%@? januszy, któzy kompletnie tego nie rozumieją i tylko #!$%@? pod nosem mielą, przykre
@swinkapl: ja tak, z tym że moje obserwacje są z goła inne, na ogół widzę kolejkę 4-5 osób w tym 2 hotdogowiczów czy innych typu papieroski,starter play,wybór wódek... w weekendy i wieczorami to już w ogóle jakaś inba.
Na ogół zdążę zatankować, zapłacić, a kolejka jak stała tak stoi.
@tussipect no widzisz ta kolejkę i ile zajmuje ci poczekaniu na swoją kolej? Bo ja nie mówię o ilości osób a o finalnym czasie oczekiwania. Wejdź i ze stoperem w ręku sobie policz