Wpis z mikrobloga

@PanBulibu 188 to Oskarek wzrostak pędzony na kurczakach GMO ( ) no ale racja, ja przez to mam problem z koszula. Znaczy marynarka jest git, koszula też jest git ale nie wystaje mankiet i w marynarce wygląda słabo, za to kiedy zdejmę marynarkę jest ideolo. Koszula z dłuższym rękawem będzie pasowała do marynarki ale już po zdjeciu jej od razu widać że koszula za duża
Nie da się kupić dobrze leżącego garnituru


@PanBulibu: Da się. Trzeba iść do krawca.
Jak sądzisz, ile osób w Polsce ma takie wzrost/wagę jak Ty? Serio myślisz że opłaca się szyć garnitury dla tych paru osób? XD
Jak sądzisz, ile osób w Polsce ma takie wzrost/wagę jak Ty? Serio myślisz że opłaca się szyć garnitury dla tych paru osób? XD


@mayek: Nie twierdzę, że sieci mają szyć na taką miarę jak moja - czyli nieco nietypową, twierdzę, że obiektywnie trudno kupić w ogólnodostępnych sklepach.
@PanBulibu: nie ma co się stresować, po prostu się zorientuj jaki krój/rozmiar musisz brać, by po poprawkach i krawca było git. Poprawki kosztują grosze i najczęściej to kwestia kilku dni. A uczucie prawie jakby się miało na miarę uszyte :D

Ja tak robię z koszulami i mam zawsze fajnie spasowane, pozdrawiam.
@PanBulibu: jesteś bardzo szczupły i to problem. Mój kuzyn miał podobną wagę a jeszcze 3-4cm więcej. I garnitur zawsze na nim wisiał. Później dobił do 100+ kg i nie miał już problemu.
Rada? Zwiększ masę. Albo na wymiar. Ewentualnie poprawki.

Ja kupowałem przez neta w suit supply. Ale robiłem przymiarkę będąc w Amsterdamie. Jestem wysoki więc w Vistuli czy innych polskich markach miałem mały wybór. Tam wyszło idealnie. Co ciekawe zamówiłem