Wpis z mikrobloga

@LubieGroszek: kobietOM. Wybacz, musiałem.

Widzisz, problem jest tu złożony, społeczność tego tagu nie jest jednolita. Sporo tu sfrustrowanych inceli, ale też trolli internetowych, ludzi załamanych nieziemsko, bo mają zakola (to akurat najmniejszy problem peruki i tupeciki nie są drogie), oraz kurdupli, ludzi nieśmiałych, fobików, oraz takich z grubymi problemami.

Zasadniczo, w uproszczony sposób można podzielić ten tag na dwie główne grupy:

1. Przegrywają, bo są nieatrakcyjni i mieszkają na zadupiu.

2.
@whaith: Mam podobny problem oprócz wzrostu i mam takie priorytety, będą po kolei realizowane - zarobić w końcu godne pieniądze w Polsce(a już lvl 27 Herę wiec mało czasu) - znaleźć hobby i zacząć je dzielić z innymi, którzy maja te same hobby - się zobaczy
@whaith: ()


@GalAnonimowy: tak myślałem, kolejny oświecony normik, który przyszedł prawić swoje anegdotki i mądrości

@whaith: Mam podobny problem oprócz wzrostu i mam takie priorytety, będą po kolei realizowane - zarobić w końcu godne pieniądze w Polsce(a już lvl 27 Herę wiec mało czasu) - znaleźć hobby i zacząć je dzielić z innymi, którzy maja te same hobby - się zobaczy


@getaway: jak masz
@whaith: Na studia zaoczne sie zapisałem xd ale jak mi nie powiedzie sie to nie wiem, kupię giwere i każe komuś z rodziny mi ja trzymać przy skroni i bede sie uczyć Webdev albo na testera