Wpis z mikrobloga

Dobry news: #bolt w #rzeszow powiększył strefę do Armii Krajowej i Wieniawskiego. W końcu można dojechać gdzieś dalej bez przesiadki na #lime który za kilka minut jazdy kasuje ponad 5 zł. Natomiast #blinkee chyba odpuścił, bo zostały tylko skutery. A pisaliśmy, żeby kupili więcej dobrego sprzętu i zrobili normalną dużą strefę na całe miasto zamiast punktowych.

W Blinkee jedna rzecz mi się podoba, że możesz wyjechać poza strefę i tam spauzować, a inne apki tego nie umożliwiają.

Szkoda, że żaden operator nie wprowadził jeszcze ekranu z mapami i nawigacją, bo jak się jedzie do innego miasta, to się przydaje.

#hulajnogaelektryczna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Armii Krajowej


@SendMeAnAngel: chyba gdzieś ostatnio Bolt powiększył też strefę w kierunku Iwonickiej i do końca Bł. Karoliny, aż do nowo budowanej galerii handlowej. Fajnie, bo zazwyczaj najdalej dało się dojechać do Bi1.
  • Odpowiedz
@mirindo:
Nie no tak patrząc po miastach Polski to pod względem drzew te Rzeszów tak źle nie wypada xD
Uściślając - chodzi mi o ilość drzew/krzewów widocznych na ulicach.
  • Odpowiedz
@Yamikaze: Ale porównując z ilością parków (a o to mi chodziło) to jest średnio. I mam na myśli duże przestrzenie, powyżej 10 ha. Wiem, że mam oczekiwania z d--y, ale chwilę mieszkałem we Wrocławiu i Hamburgu, co się zobaczyło tego się nie "odzobaczy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż ostatnie nasadzenia drzew wprawiają w optymizm, na osiedlu Kotuli co raz zieleniej.
  • Odpowiedz
@mirindo: @mirindo: we Wrocławiu zielono?
Przecież centrum to betonoza a jak jest jakiś obszar zielony to przez niego musi przejeżdżać jakaś droga. Dodatkowo trochę zła skala - Rzeszów jest o wiele mniejszym miastem pod względem powierzchni od Wrocławia i fizycznie ciężej byłoby usadowić taki park o powierzchni 1km na 1km w jakimś miejscu. Lepszym wyborem w takich miastach jest rozbić te 10ha na mniejsze fragmenty np o wielkości
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: Mało tego blinkee obecnie nie dotrzymuje warunków przetargu na 60 skuterów i 10 rowerów elektrycznych. Aktualnie jest 20 skuterów i 0 rowerów w aplikacji i taki stan utrzymuje się gdzieś od tygodnia i ciągle liczba pojazdów maleje.
  • Odpowiedz
@Mentisekk: Może to chwilowa przerwa i będą to tłumaczyć wymianą/naprawą floty. Już wcześniej pisałem, że jak wejdzie konkurencja, to pozamiatane. Jak nie umieją grać na wolnym rynku, to jeszcze mogą iść wyłudzać hajs od innych małych miasteczek.

Po co mam jeździć skuterem, jeśli hulajnogą wygodniej, bezpieczniej i nie stoję w korkach?

Rowerów już raczej nie będzie. W Krakowie od kilku lat nie ma, a teraz kombinują z najmem długoterminowym.
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: Ja osobiście skuterem jeżdżę okazyjnie dla zabawy zazwyczaj w niedziele gdy mi się nudzi bo frajda też fajna jak na hulajce, a dodatkowo można pasażera przewozić, co do rowerów jest szansa że bolt wejdzie ze swoimi tak jak już to zrobił w Bydgoszczy, Olsztynie, Krakowie i ostatnio w Warszawie.
  • Odpowiedz