Wpis z mikrobloga

Cześć. Z okazji rosnących cen przesiadłem się na autobus i mam mały problem. Drugi raz podczas kontroli biletu miesięcznego jest nieaktywny, zarówno na czytniku i kanara jak i w busie.
Na stronie jest napisane ze aktywny, karta kredytowa podpięta, nr się zgadza i wszystko bo nią robiłem przelew.
O #!$%@? tu chodzi? Nie widzę żadnej opcji. Miasto:
#bydgoszcz #autobus #bilet
  • 8
@Candage: Mam to samo. Dodatkowo gdy sprawdzam ważność biletu kartą zawieszam kasownik. Miałem jedna kontrolę - brak biletu, bla bla. Poprosili mnie o wysiadkę. Wytłumaczyłem im problem i pokazałem „aktywność” biletu na stronie karty miejskiej Bydgoszcz + potwierdzenie płatność. Machnęli ręką i odeszli, a ja musiałem czekać 15 minut na kolejny autobus. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak się bujam od pół roku. Nie wiem o co
@Basik22: Gdybym miał karte miejska to najpewniej działałoby to bez problemu. Ale na ten moment podpinam swoją karte płatnicza, która powinna działać zbliżeniowio. Takiego efektu oczekuję, a jednak po raz kolejny nie. Chyba ze kupie karta jednorazowy to wtedy okej działa, ale miesięcznego juz nie widzi..
@Candage: @Vavali: a nie musiscie zakodować biletów? Z tego co kojarzę jak kupowałem miesięczny przez neta to potem musiałem go kodować kilka razy nawet w tym samym tygodniu i też zawsze wołali żeby dać potwierdzenie zapłaty czy coś
@Methes:
@Candage

Ze strony Karta Miejska Bydgoszcz:

„Zakupiony bilet przypisany do karty BKM lub ELS należy zakodować w kasowniku OPS dostępnym w każdym pojeździe komunikacji miejskiej, w jednym z automatów stacjonarnych, ew. u kontrolera podczas sprawdzania biletów. ****Bilet przypisany do zbliżeniowej karty płatniczej nie wymaga kodowania na karcie.”
@Candage: miałem właśnie kontrole i spokojnie wytłumaczyłem problem + pokazałem ważność biletu na oficjalnej stronie. Powiedział żebym zgłosił się do tych ludzi z karty miejskiej żeby to wytłumaczyć @( )