Wpis z mikrobloga

@Stalionnn:

A ja bym poszedł z ciekawości. Przy okazji narobił trochę popeliny np. opowiadając babci jak bożenka pruka podczas serduszkowania.
  • Odpowiedz
  • 128
@Stalionnn jeśli laska musi szukać partnera na wesele na spotted + z ogłoszenia bije po oczach antypatią i kompleksami to musi być naprawdę dobra partia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stalionnn: mówicie, ze laski lecą tylko na wysokich a tu niecałe 2 cm wzrostu wystarczy mieć i już się łapiesz. Tylko, że ona też taka calineczka.
  • Odpowiedz
@Stalionnn: mordki kochane, przecież jasne jest, że w ogłoszeniu jest obraz idealny, a w trakcie rekrutacji wygra po prostu najlepsze CV, nawet jeżeli pokrycie będzie 80%.

Po tonie posta można łatwo założyć, że był redagowany pod kierownictwo, natomiast jak już przejdziesz selekcje - prucie po imprezie jest gwarantowane. Po prostu dyskretnie, w kiblu.
  • Odpowiedz
@Stalionnn: pierwszy punkt rozumiem
mimo wszystko auta starsze niż 20 lat to już często zagrożenie na drodze, standardy bezpieczeństwa się jednak zmieniły

a co do reszty... chcę zobaczyć jak tłumaczy rodzinie i znajomym "wyrzucenie" partnera? "Znalazłam go w necie robiąc kasting bo mi głupio było samej przyjść a nikogo nie mam."
już to
  • Odpowiedz