Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M83_: nadal gram. W Clash of Clans jednak trochę więcej a w Clash Royale prowadzę klan od 2016 lecz obecnie straciłem moc. Tak serio to robię sobie teraz przerwę od Pokemonów ale może wrócę gdy kupię sobię nową konsolę Nintendo. Chociaż bym wolał kupić jednak dobrego laptopa. Niestety cholerienie drogie jest obecnie wszystko i musi mi chyba wystarczyć bardzo stary tablet. (,)


#hades


#3ds
@TomgTp: Właśnie przed chwila zmieniłem hehe. Ogólnie to ostatnie dwa tygodnie tylko w to gram i się poprostu zakochałem. Tylko słyszałem ze nie dla każdego jest ta gra ale według mnie jest sztos. Grałem z 10 lat temu w bastiona i wiedziałem czego się spodziewać po tym studiu. Tez odkładałem zakup aż w końcu sobie przypomniałem bo zobaczyłem po taniości pudełkowa wersje.
@TomgTp: Jeśli nie zależy ci na graniu na Tv, to na olxie używane nintendo switche lite chodzą po ok. 600 zł, może nawet taniej da się wyrwać. Sam mam na switchu z 200 h w Hadesa i mogę naprawdę polecić, działa praktycznie cały czas w 60 FPS, sterowanie jest dobre, jedynym mankamentem jest dosyć mała czcionka dialogów, ale tragedii też nie ma. Dla ludzi, którym nie zależy na kolekcjonowaniu gier switch
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rogmaster: ech robisz mi ogromną ochotę i z oczywiście jak najbardziej dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ale teraz jak napisałeś o tej czcionce to jeszcze bardziej nabrałem ochotę na oleda. No nic chyba pora jakoś zarobić choć mam powiedzmy dodatkowe wydatki.