Wpis z mikrobloga

@Nester86: W Octopusie chyba Kowalkiewicz trenuje :). Ah lata temu wbijałem do niej na Gdańską na treningi na krzywy ryj, po koleżeńsku. Piękne czasy. Sparowałem z nią w sumie kilka razy, ale sensu to nie miało, bo za duża różnica zasięgu ramion. Za to browara fajnie się z nią piło :P
@Kapitan-Planeta: kiedyś przez chwilę trenowała, ale Karola głównie trenuje z mężem Łukaszem zaborowskim. W octo trenuje teraz sporo zawodników KSW Pawlak, Bartosinaki, Krakowiak, Zuriko. Ja z racji wzrostu i wagi często dociążam dziewczyny przed walka. Robiłem z kowalkiewicz, owczarz, bekus, sadura w zasadzie z każdą pro dupeczka w Łodzi sparowałem :)
@Kapitan-Planeta: na samym początku szare spodnie i czarna bluza. Charakterystycznie stoi ale nie mam pewności. Słyszałem o tym epizodzie kiedyś od Łukasza. Oni są parą już od wielu lat, też nie uważam tego za dobre ale mieli razem sukcesy.
@Nester86: ta. Ja to ten chudzielec na biało, z długimi włosami. Kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów. Pamiętam ten moment dobrze, bo te treningi były zajebiste. Potem było już tylko smutniej... Ale bym się ponapierdzielał znów i zobaczył czy cały czas daję radę.

Co do Karoli to jeśli była wtedy z Łukaszem to jak go znam, ale tak bardziej na zasadzie cześć-cześć. Wtedy i ja i ona byliśmy