Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki i mirabelki,

Jakiś czas temu rzuciłem #studia, zacząłem pracę i chciałem teraz wrócić tylko na inny kierunek i zaocznie.

Chciałbym pójść na zaoczną informatykę ( #programowanie / rozwiązania chmurowe w stylu cloud architecta ) i teraz chciałem się dowiedzieć od was gdzie warto pójść..

#wat ? #wit ? #sggw ? #wsi ?

Mogli byście coś podpowiedzieć? Jakie są wasze doświadczenia z tych uczelni? Nie oczekuję że po skończeniu znajdę robotę jako #programista15k tylko że będę potrafił łatwiej zrozumieć problemy i umiał nakierować jakoś swój rozwój czy sposób myślenia.

Miłego dzionka czy tam wieczoru wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629d085e18ae3c6be4fa421d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: zgoda ze studia na plus ale zdecydowanie trwają zbyt długo, zbyt dużo czasu tracisz na użeranie się z kadra naukowa, uczenia się bezsensownych rzeczy (poza tymi przydatnymi) i sporo stresu przy egzaminach z przedmiotów które Ci się nie przydadzą, przynajmniej takie ja miałem doświadczenia. A wpis w cv ze masz studia kierunkowe przyda się tylko w pierwszej robocie, potem tylko skill sie liczy
@AnonimoweMirkoWyznania nigdzie, chmury niemal się nie rusza na studiach, za to będą sieci,programowanie w asemblerze, c, java, c# może python albo jakieś egzotyki jak Ada, poza tym kupa matmy fizy elektrony. Finalnie z tego co wpisałeś i co cię interesuje będziesz mieć niewiele :-P
@bb89: Ze studiami inżynierskimi na SGGW jest tak. Jak chcesz zaliczać idziesz na zaoczne, a jak chcesz się pouczyć, zmarnować nerwy i czas dostając później ataków paniki włącznie depresją idziesz na dzienne. Nie mam pojęcia czy tak samo jest na kierunkach typu ekonomia na SGGW, ale na I.Ś sprawdza się w 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)