Wpis z mikrobloga

@sdamians: najlepsze były z opcją resetu na szpilkę/długopis jak co niektóre obudowy miały.

Można było dostać szału patrząc na stabilność windowsa 95/98 czy wczesnych xp i całej vista, co potrafiły się na grach wysypać co 10 minut
  • Odpowiedz
@Abcdef90: C***a a lepsze. Dzieckiem byłeś to tęsknisz. W Polsce była taka #!$%@? wtedy ze ciężko ja teraz do jakiegoś współczesnego gównianego kraju porównać.


@Krzysztof53647: Gówno prawda, teraz jesteśmy w TOP25 najbogatszych krajów świata, ale państw na świecie jest niemal dwieście. Wtedy byliśmy dużo biedniejsi, ale wciąż w pierwszej setce. Są na świecie miejsca, gdzie nawet dzieci pracują, a ledwo jest co do garnka włożyć, wtedy też tak
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: No i źle napisałeś.

W Polsce była taka #!$%@? wtedy ze ciężko ja teraz do jakiegoś współczesnego gównianego kraju porównać.

Jest przynajmniej ze sto krajów biedniejszych zarówno wtedy, jak i teraz, niż Polska wtedy. Mówienie że Polska wtedy była jakimś trzecim światem to zawsze było kłamstwo i populizm.
  • Odpowiedz
@piker: Zapewne masz 13 lat i dla ciebie lata dziecię to 2019.
Lata 90 to była w Polsce przeogromna bieda, ogromne bezrobocie i ogólny brak perspektyw.
Śmiem twierdzić ze lat 90 nie pamiętasz, bo zapewne wtedy nie żyłeś albo dopiero co się miałeś rodzic.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Błąd logiczny. Gdybym miał 13 lat to jak mógłbym mieć konto na wykopie od prawie 14 lat? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Niestety, jako że trójkę faktycznie od niedawna mam w metryce, ale nie na pozycjach jedności tylko dziesiątek, lata 90 doskonale pamiętam. Pamiętam kupowanie spodni na bazarze i biedę w sklepach. Ale nie odbiera mi to logicznego myślenia i wiem, że są i były kraje
  • Odpowiedz