Wpis z mikrobloga

Terapia to okrutny scam. Nawet nie próbują zaprzeczyć twoim poglądom na temat hipergamii, zdegenerowanego społeczeństwa, w którym liczy się tylko zysk i status. W ramach "rekompensaty" (xD) próbują przekalibrować twoją uwagę na pozytywne aspekty życia, ale długoterminowo jest to oczywiście (a jakże?) nieskuteczne, gdyż od społeczeństwa nie da się uciec, więc jesteś zmuszony mimowolnie doświadczać jego #!$%@?. Wystarczy wyjść na kilka minut z piwnicy, aby zobaczyć NPC'ów cieszących się iluzją, będącymi analfabetami ekonomicznymi, nie zdającymi sobie sprawy z tego, co będzie nas czekać za kilka lat. Niedawno zdałem sobie sprawę, że to nie ja jestem winny temu, jak skonstruowane jest społeczeństwo i wystarczy wziąć pod uwagę kilka logicznych argumentów aby zgodzić się ze mną w tym polu. Ludzie nawet nie udają, że jakakolwiek moralność jeszcze istnieje. Wyobrażacie sobie uprawiać coś takiego, jak ONS/FWB? Ja nie. Skręca mnie na samą myśli o tym. Hookup culture to dla mnie idealny przykład tego, że niektórzy nie potrafią opanować swoich instynktów zwierzęcych. Nie dziwi mnie to, że ludzie chcą znać przeszłość seksualną swojego partnera. Ale przecież to ja jestem mizoginem. I oczywiście, nie moja sprawa, co kto w łożach robi, ale przez frustrację seksualną, wykluczenie społeczne i narastającą przez to samotność jestem po prostu #!$%@?, zdruzgotany tym, co stało się z moim życiem. Nie dziwię się że nie mam nikogo. Nienawidzę siebie, #!$%@?.


#przegryw #zalesie #borderline ##!$%@?
  • 8
  • Odpowiedz
@tytanowaszafkanabuty: Bo to ma tak działać. Masz zamknąć mordę, nie myśleć tylko #!$%@?ć na ten chory system aby elita mieszącą się w zaledwie kilku procentach mogła cieszyć się życiem. Bawi mnie jak ktoś próbuję mi wmówić, że żyjemy w dobrych czasach a niewolnictwo nie istnieje xD.
  • Odpowiedz
@tytanowaszafkanabuty: Sam byłem wielkim przeciwnikiem terapii, trafiałem na niezbyt ciekawych terapeutów, ostatecznie po 3 latach przełamałem się i trafiłem na kogoś kto mnie zainteresował swoją wiedzą. Nie chce cię martwić, ale to ty brzmisz na analfabetę ekonomicznego mówiąc co będzie za pare lat. Kryzys ekonomiczny jest naturalny w takiej gospodarce światowej jaką budujemy od setek lat. To, że jest wywoływany przez nakładające się ostatnio na siebie czynniki, czy wynikające z podejmowanych
  • Odpowiedz
@tytanowaszafkanabuty: Możesz spróbować z Świadomą drogą przez depresję- Jon Kabat-Zinn. Książka jest napisana przez psychiatrę z pomocą psychologów, kładzie nacisk na uważność, aby wyrwać nas na momen chociaż z błędnego koła myślenia, dołączona jest do niej płyka z pomocą przy nauce medytacji przy depresji.
  • Odpowiedz